|

Jak nejlépe na dráždění klitorisu

dráždění klitorisu

Úkol zní jasně – uspokojit partnerku během společně stráveného večera. I když se to jeví jako velmi snadný úkol, mnoho mužů splnění nedosáhne. Dojde jen k ukojení jejich vlastních potřeb, ale partnerka z toho nakonec vyjde jako poražená. Důvodem je opomenutí jejího ženského orgánu, který nemá nic jiného na práci než zajistit její sexuální potěšení. Bohužel ne každý muž ví, jak ho správně podráždit, aby ke splnění mise nakonec došlo.

Správné podráždění klitorisu je základním kamenem úspěchu. Orgán se skládá ze stejné tkáně jako předkožka penisu, stejně tak dokáže ztopořit. Je zajímavé, že se v průběhu života tento orgán zvětšuje. Bohužel vzrušivost s jeho velikostí nijak nesouvisí. Stále se v něm ukrývá až osm tisíc nervových zakončení. Mimochodem, to je až o polovinu více, než kolik se jich ukrývá v penisu. Přesto však jeho uspokojení dělá mužům problémy.

Dosáhnout orgasmu může žena dvěma způsoby

Ale vždyť žena dosahuje pouze vaginálního orgasmu, možná si říkáte. Jenže skutečnost je někde zcela jinde. Něžná pohlaví jsou schopná dosáhnout dvou odlišných orgasmů – toho vaginálního a také toho klitorálního. Na rozdíl od vagíny dokáže klitoris dosáhnout neomezeného množství orgasmů po sobě, a to je klíčové zjištění.

Jak správně podráždit klitoris?

Nejen prsty nebo penis stojí za správným podrážděním klitorisu. Tento orgán toho k uspokojení mnoho nepotřebuje. Vesměs stačí teplé prostředí, zúžené svalstvo, případně tření o nějaký předmět. Toto trojkombo je platné v jakémkoli věku ženy. I když stárne její pokožka, tento orgán je takzvaně nestárnoucí.

Nezpůsobujte bolest

Sexuální požitek má být pro ženu slastí, něčím báječným, nikoliv bolestivou záležitostí. A takto k tomu ostatně i přistupujte. Uvědomte si, že klitoris je velmi citlivý (daleko citlivější než jiné partie těla ženy), proto se ho dotýkejte správně.

Nebuďte hrubí

I když v mnoha případech platí, že síla zvítězí, v tomto případě vítězí naopak jemnost. Čím menší sílu použijete při dráždění klitorisu, tím lépe. Zadupejte v sobě toho tvrďáka a raději se převtělte do romantika, jemuž záleží na uspokojení partnerky.

Důležité je dostatečné zvlhčení

Klíčem k úspěchu je dostatečné zvlhčení. Sliny nebo lubrikační gel – vyjde to nastejno. V obou případech dojde k přichystání ideálních podmínek, jež povedou k vyvrcholení partnerky. Pokud použijete lubrikační gel, dejte si pozor na jeho složení. Nechcete v partnerce vyvolat podráždění, které by vedlo k rychlému ukončení sexuálního aktu.

Drážděte plochou

Jelikož je dráždění klitorisu ten nejlepší způsob, jak může vypadat předehra, věnujte mu dostatek času i pečlivosti. Nejlepší je dráždit ho plochou čili nebojte se použít jazyk (i když je pravdou, že k vyvrcholení dopomůžou také prsty).

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *