Seznamka Singles50

seznamka singles50

Přesáhli jste hranici padesátého roku a stále vedle sebe nemáte vytouženého partnera, se kterým byste strávili zbytek života? V padesáti není seznamování tak snadné jako ve dvaceti nebo třiceti letech. Neznamená to ale, že je to nemožné. Registruje se na seznamce Singles50 a zkuste své štěstí v on-line světě! Dnes se nemusíte seznamovat tak, jako před třiceti lety. Seznamte se způsobem, který je hitem dneška!

I vy máte nárok na spokojený a láskyplný život

Nikde není psáno, že člověk, kterému je přes čtyřicet nebo padesát nemá nárok na spokojený nebo láskyplný život. I takový jedinec se může radovat z dnů nabytých láskou, vzájemné tolerance a štěstím. A právě na něj pamatuje seznamovací portál Singles50, který sbližuje nezadané v těch nejlepších letech!

Dejte ruce pryč od seznamek, na které mohou i osmnáctiletí zajíčkové. Raději dejte přednost serióznímu seznamování lidí, kteří jsou ve vašich letech. Portál seznamuje skutečně jenom ty, kterým je nad čtyřicet let a neexistuje způsob, jak toto pravidlo obejít. 

Registrace je zdarma a trvá pár minut

Své štěstí můžete zkusit prakticky za pár minut. Registrace totiž opravdu pouze pár minut trvá, navíc je zcela zdarma. Stačí potvrdit e-mailovou adresu, vyplnit registrační dotazník a pustit se do seznamování. 

Ano, registrační dotazník je nutné vyplnit, protože se jedná o jediný způsob, jak zjistit, co vás vlastně baví, jaké jsou vaše vlastnosti nebo čím vyplňujete svůj volný čas. A právě dle toho bude výběr adekvátního favorita na post partnera nebo partnerky na život a pro život probíhat.

Při registraci nezapomeňte nahrát svou fotografii. A nebojte se nahrávat tu, která je ze současnosti. S fotkami z mládí pravděpodobně nezabodujete, nebo bude hledání pravé polovičky trvat delší dobu.

Možnost placeného VIP členství

Stejně jako u jiných bezplatných seznamek, i v tomto případě se vám nabízí možnost VIP neboli prémiového členství. Placený mód nabízí například rychlejší procházení profilů, viditelné fotografie, také se odblokují přijímané a odesílané zprávy, dokonce se otevře možnost hrát zajímavé hry, které zvyšují šanci na seznámení se.

A stejně jako v případě Academic-singles.cz (což je seznamka, za kterou stojí stejný provozovatel), i seznamku Singles50 můžete mít ve svém mobilním telefonu. Stačí si ji stáhnout z obchodů Google Play nebo App Store.

Najděte svou drahou polovičku i „na stará kolena”

Každý člověk potřebuje a zaslouží si být milován. A to platí u všech věkových generací. Ať už jste ve čtyřicet, padesáti nebo v pozdějším věku sami z jakéhokoli důvodu, neztrácejte naději, a hlavně nevěste hlavu. Najít svou drahou polovičku můžete takzvaně „i na stará kolena”, proto se odhodlejte a vyplňte registrační formulář. Ta pravá láska na vás čeká online, nenechte si ji proklouznout mezi prsty.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *