Seznamka Spoznajmesa.sk

seznamka spoznajmesa.sk

Najít si partnera na život a pro život nikdy nebylo jednodušší než právě dnes, v této době. Internetem totiž koluje jedna seznamka za druhou a ani jedna už není velkým tabu. Nemusíte se vyhýbat registraci, protože vám skutečně může přinést vytouženého partnera nebo partnerku. Třeba velmi oblíbený seznamovací portál Spoznajmesa, který spojuje osamocené jedince nejen napříč celým Slovenskem. 

Má všechno, co od seznamky potřebujete

Velká základna uživatelů, aby bylo seznamování snazší. Nízká konkurence díky menší návštěvnosti webu. Z velké části bezplatná možnost, jak se s někým dát dohromady. Přesně to jsou požadavky jedince, který pátrá po své pravé polovičce na internetu. A seznamka Spoznajmesa všechny výše zmíněné body splňuje. 

Člověk by si možná myslel, že jelikož se jedná o neplacenou seznamku, kdoví, jak na tom bude po stránce kvality. Opravdu se zde najdou adekvátní, obstojní a důstojní kandidáti na lásku na celý život? Ano, je tomu opravdu tak. I když i zde musíte mít na paměti, že jelikož se jedná z velké části o neplacenou seznamku, procento falešných účtů je zde vyšší než v případě hrazených portálů. 

Sledujte, kdo je online, a projíždějte profily

Stejně jako na jiných seznamovacích portálech, i tady můžete jednotlivé profily projíždět a sledovat, kdo je aktuálně online. I to vás mnohdy motivuje k tomu, že se odhodláte danému jedinci napsat. Fandí vám i uživatelsky velice přívětivé prostředí, ve kterém se snadno vyznáte a ve kterém se velice rychle začnete orientovat.

Součástí seznamky je samozřejmě řada skvělých funkcí, které zmíněnému přívětivému prostředí jenom nahrávají do karet. Jednou z funkcí je takzvaná rychloseznamka, nabízí se ale také chatování s lidmi, kteří jsou právě online, či porovnání nabídek s vaším ideálním partnerem. Bylo tedy shánění si lásky někdy snazší?

Nezakládá se na vědeckých metodách seznamování

Co seznamovací portál Spoznajmesa velmi odlišuje od ostatních na trhu je především fakt, že si nezakládá na vědeckých metodách seznámení. Láska sice věda je, ale v tomto případě se upouští od vědy jako odvětví. Sází se pouze na vnitřní intuici a pocit, o kterém ostatně láska jako taková je především. 

Proto pokud vás vědecké metody už omrzely nebo jim zrovna nefandíte, tento seznamovací portál je trefou do černého. Vyberte si ideální protějšek na základě parametrů, jež jsou pro vás klíčové. A zašlete zprávu tomu, kdo se jako žhavý kandidát na vašeho partnera hodí nejvíce. 

Zákaznická podpora pouze skrze kontaktní formulář

Došlo při vašem seznamování nebo registraci k nějakému problému? Pravděpodobně máte tendenci kontaktovat zákaznickou podporu daného serveru. Tato seznamka vaše možnosti zužuje pouze na kontaktní formulář, telefon ani konkrétní e-mail nejsou k dispozici.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *