Seznamka Seznamte.se

Seznamka Seznamte.se

Už jste delší dobu sami a toužíte po jediném, a sice po blízkosti někoho, kdo by vás měl rád? Nemusíte zastavovat lidi na ulici a ptát se jich, jestli by s vámi nezašli na skleničku. Spíše by vás považovali za blázna. Raději si skleničku dobrého vína nalijte doma u televize a registrujte se na Seznamte.se. Tato z velké části bezplatná seznamka vám nabídne několik fantastických protějšků, z nichž si stačí vybrat toho, kdo je vám nejvíce sympatický.

Vše, co od seznamky potřebujete

Dnešní doba už k seznamkám není ani zdaleka tak skeptická jako před lety. Naopak se využívá stále častěji, protože nabízí způsob, jak si snadno a rychle najít ideálního partnera pro zbytek života. A i když je k dispozici seznamek vícero, Seznamte.se je v něčem jedinečná – má totiž naprosto všechno, co od seznamovacího portálu potřebujete. 

Jak již bylo zmíněno, z velké části je seznamka bezplatná, navíc je uživatelsky přívětivá. Prostředí je přehledné, snadno se v něm zorientujete, řada funkcí zpestří působení na síti. Můžete chatovat s těmi, kteří se vám zamlouvají, ale také porovnávat protějšek s ideálním partnerem. Oblíbená je i takzvaná rychloseznamka.

Hledejte mezi profily

Ať už zmiňovanou funkci rychlého seznamování využijete, nebo se rozhodnete hledat vlastním tempem mezi jednotlivými profily toho pravého nebo tu pravou, oceníte jistě možnost pátrat po partnerovi ve vašem okrese. Pravděpodobně za svou vyvolenou nebo vyvoleným nechcete dojíždět až na konec republiky, proto se tato filtrace opravdu hodí.

Že věříte na znamení? Respektive na to, že existují dvě znamení, která k sobě dokonale sedí a přilnou k sobě jako dvě části skládanky? I proto si tuto seznamku zamilujete. Seznamte.se totiž spojuje dva lidi nejen napříč jedním okresem, ale také na základě jejich znamení zvěrokruhu a shody, kterou vzájemně vykážou.

Věda v pozadí

Vybírat lidem ideálního partnera je poměrně těžké. Stejně jako v případě jiných seznamek na internetu, i v tomto případě stojí v pozadí věda. Při zakládání profilu je nutné vyplnit dotazník, který se skládá z několika částí. Tím o sobě prozradíte, co rádi děláte ve volném čase, jaké máte vzdělání nebo co vás charakterizuje. Obecně platí, že čím více informací o sobě prozradíte, tím přesnější shodu může systém najít. 

Přidejte se mezi stovky tisíc uživatelů

V současné době se seznamka Seznamte.se pyšní více jak 300 tisíci registrovanými uživateli. Každý měsíc se přihlásí sto tisíc z nich. Jestliže jste skeptičtí vůči podvodníkům, můžete požádat o ověření některého z profilů. Tím anulujete riziko napálení se. Ověření navíc trvá opravdu jenom chvilku čili vám vybraný protějšek nestihne ukrást někdo jiný.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *