Jak se může seznámit introvert? Bez rozpaků

Jak Se Ma Seznamit Introvert

Najít si v současné době lásku pro život a na život není zrovna těžké. Žijeme ve světě moderních technologií, navíc ani seznamování v kavárnách ještě nevymřelo. Jenže co když patříte k introvertům, kteří zrovna nejsou tak smělí na veřejnosti, kde se pohybuje nejen potenciální drahá polovička, ale také kupa dalších lidí, před nimiž se, jistým způsobem sobě vlastním, stydíte? I když jste introvertem, seznámit se můžete s lehkostí. Jen tedy zvolte jinou cestu, a to cestu sociálních sítích. 

Žijeme v době technologické

Jak již bylo zmíněno, žijeme v době moderních technologií, což přihrává do karet právě introvertům. Seznamování na veřejnosti pro vás není, ale sociální sítě – to je, panečku, prostor přesně pro vás. 

Z posledních statistik vyplývá, že zájem o seznamování se na internetu roste rychlostí blesku. Internet nabízí neomezené množství možností, kde najít vysněnou polovičku. Nabízí se nejen tradiční sociální sítě, ale také internetové seznamky. Ty se liší například podle věkového rozmezí uživatelů, typem závazku nebo existují i takové portály, které se zaměřují na seznamování vysokoškolských studentů. Jinými slovy dnes si lze ve světě internetu najít opravdu toho, kdo odpovídá vašim představám prince nebo princezny na bílém koni. 

Navíc se nabízí naprostá intimita a soukromí, což jsou dvě věci, které byste v rušné kavárně hledali jenom stěží. A to je přesně to, co introverty těší nejvíce – přesně to jsou totiž požadavky, které na seznamování vynakládají. 

Když dojde k domluvě schůzky

Našli jste si ideální polovičku, ať už na sociálních sítích nebo ne seznamce? Možná máte tendenci domluvit si schůzku, ale vaše introvertní já je trochu proti. Opravdu stojí tak moc za to, že s ní chceš mluvit v reálném světě? Říkají si. Ani pro první rande se však nemusí volit zmiňovaná rušná kavárna, ale příjemné tišší místo, které nebude v introvertech vyvolávat žádné nepříjemné, negativní pocity. 

Prvni Rande
Na prvním rande většinou k intimnostem nedochází.

Pokud cítíte, že žena nebo muž opravdu stojí za to, že v člověku dřímá potenciál pro to stát se láskou na život a pro život, vyhněte se pozvánce na přeplněná místa či senzoricky známá, náročná místa. Raději volte místo, kde do sebe nikdo nenaráží a kde se nemusíte překřikovat. Bar tedy škrtněte ze seznamu ideálních míst, stejně tak oblíbené restaurace dejte stranou. Do hry se však dostává piknik v parku. 

Pozor

Seznámení na internetu v online prostředí není úplně jednoduché. Internetových seznamek je mnoho a mají velice dobrý marketing, takže si lidé myslí. že se na nich hravě seznámí. Realita však bývá jiná. U nás najdete nejlepší seznamky, které jsou námi a uživateli ověřené.

Hlavně nespěchejte

Nesnažte se však být až moc hrrr. Jděte na to svým vlastním tempem tak, aby vám to bylo především příjemné. Pokud se budete až příliš stresovat například tím, že domluvená schůzka byla, podle vás, naplánována příliš brzy, zošklivíte si tím celý proces seznamování a pravděpodobně od příjemné konverzace velice brzy upustí. 

Na toto pravidlo pamatujte i v případě odpovídání na textové zprávy, na které opravdu nejste povinní odpovídat hned, pokud se na okamžitou odpověď necítíte.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *