Nejlepší seznamky. Najděte si svou polovičku snadno a on-line

Seznámit se je v dnešní době velice snadné. Setkávat se off-line už není zapotřebí, nevyužívejte ani poštovní holuby k tomu, abyste zaslali milostný vzkaz. Zkrátka se jen registrujte na seznamce a vyčkejte na odpověď. Jak to funguje? Pojďte si vybrat nejlepší online seznamu. Připravili jsme pro vás také návod, jak takovou seznamku vybrat.

Nejlepší online seznamky roku

eDarling.cz

Recenze eDarling

Osobnostní test dopomůže k výběru toho pravého/té pravé.

Nejlepší seznamka pro vážný vztah

EliteDate

Recenze EliteDate

Osobnostní test dopomůže k výběru toho pravého/té pravé.

Kvalitní česká seznamka

RichMeetBeautiful

Recenze RichMeetBeautiful

Nechte se finančně rozmazlovat. Vše bezplatné a zcela anonymní.

Nejlepší pro sugar dating

Jak vybírat seznamku?

Jinými slovy vybrat si partnera na život a pro život je dnes opravdu snadné. Seznamovacích portálů je na internetu celá spousta, stačí si vybrat seznamku odpovídající vašim požadavkům a cenovým možnostem. Ano, je sice pravdou, že při hledání lásky můžete narazit na řadu falešných profilů, ovšem to zdatně vyřeší placené členství, které využívají jenom skuteční zájemci o dlouhodobý vztah (není-li uvedeno jinak a nejedná-li se o seznamku spojující dva lidi toužící po krátkodobém flirtu).

Placené seznamky

Seznamky dnes můžeme rozdělit na několik kategorií. A to na placené seznamky a neplacené seznamky. Většina seznamovacích portálů je bezplatná s tím, že si lze zakoupit zmiňované prémiové členství otevírající řadu možností a funkcí, jež seznámení usnadní. Některé jsou však od samotného počátku placené, čímž se eliminuje riziko falešných profilů, a to je klíčové, pakliže jste člověkem, kdo lásku na delší dobu hledá.

Hlavní benefit placených portálů tedy známe. Ale jak to vlastně ve skutečnosti s úhradou chodí? Většinou mívá člověk na výběr z několika možností členství lišících se pouze délkou trvání. Čili zakoupit si lze jak měsíční členství, tak roční, pokud se obáváte, že se hledání pravé lásky protáhne.

Seznamky zdarma

Že nemáte peněz nazbyt a rádi byste přesto zkusili tuto formu seznámení se? Bezplatné seznamky neboli seznamky zdarma stojí za vyzkoušení i přes riziko možnosti toho, že narazíte na falešný profil. Když ale budete mít na paměti zásady bezpečného seznamování online, i vy jistě najdete svého prince/princeznu na bílém koni.

Účel seznámení

Seznamovací portály bychom mohli rozdělit ještě na skupiny lišící se účelem seznámení. To ostatně rozhoduje při výběru jedné z nich, do které se přihlásíte a kam se registrujete. Než se budete rozhodovat, vyplatí se vědět to, k čemu vám má seznamka vlastně sloužit. Hledáte dlouhotrvající vztah nebo spíše flirt krátkodobého charakteru?

online seznámení
Zdroj: Unsplash.com

Uživatelská základna

Samozřejmě můžete ještě více specifikovat své požadavky a podle toho se rozhodnout, jakou seznamku nakonec zvolíte. Chcete najít někoho movitého či člověka, který se pyšní vysokoškolským titulem? Seznamovací portály dnes mají různé zaměření a jsou určené pro různé typy lidí. Dokonce se nachází i takové, jež jsou určeny lidem nad padesát let, aby konečně našli svou spřízněnou duši. 

Uživatelská základna tedy bude také jedním z rozhodujících faktorů.

Na co dát při výběru seznamky pozor?

Jelikož je seznamek víc než dost, buďte před nimi obezřetní. Přece jen půjdete „s kůží na trh” a dáte o sobě a svém aktuálním stavu vědět, tak ať jste plně přesvědčení o tom, že právě zde se chcete seznámit. Pomocnou ruku naštěstí podávají recenze na internetu, které hodnotí nabídku seznamovacích portálů na trhu (pěkně seznamku po seznamce).

 Zamření seznamky

Obecně ale platí, že Ppi výběru adekvátního seznamovacích portálu si dejte vždycky pozor na to, jakého je zaměření. Jak již bylo zmíněno – seznamek je celá spousta a každá má jinou základnu uživatelů. Aby se vám nestalo, že se seznámíte s člověkem prahnoucím jenom po sexu na jednu noc, zatímco vy toužíte po dlouhotrvajícím láskyplném souznění, přečtěte si před registrací informace o dané seznamce.

Je na seznamce dostatek uživatelů?

Stejně tak si zjistěte, kolik uživatelů je na seznamce registrovaných. Chcete mít přece na výběr, nebo ne? V obou případech si zjistěte také návštěvnost webové stránky, od čehož se odvine třeba délka vašeho členství, které si na seznamce zakoupíte. 

Specifické zaměření aneb seznamky pro náročné

Pokud patříte k lidem, kteří si kladou opravdu vysoké nároky, a to i co se partnera týče, před registrací na seznamovací portál se opět informujte o tom, co daná seznamka nabízí. Opravdu shlukuje lidi, mezi kterými by se váš vysněný nebo vysněná může nacházet? Je to člověk opravdu s vysokoškolským titulem, kterého upřednostňujete před ostatními? 

Jak se seznámit online na seznamce?

Že už jste si seznamovací portál, který vám najde vaši vysněnou polovičku, vybrali? Pak se nabízí otázka, jak se vlastně seznámit online. Samotné působení zde lze rozdělit do několika kroků.

Pamatujte na bezpečnost

Ze všeho nejdříve pamatujte na svou bezpečnost. Jak již bylo zmíněno, i zde se můžete setkat s falešnými profily, před kterými byste měli být obezřetní. Riziko falešných profilů se snižuje při založení profilu na placené seznamce, ale k anulování tohoto rizika opravdu nedochází. Tak pozor na to.

Vyplňte dokonale svůj profil

Abyste co nejrychleji našli svého pravého/pravou, vyplatí se strávit dostatek času při psaní profilu. Rozhodně nelžete, čímž se vyvarujete tomu, že se vám ozve člověk nesplňující vaše požadavky. Buďte naopak upřímní a nepublikujte ani profilovou fotku, která by nebyla pravdivá. A když už jsme u té fotky – vyberte si opravdu hezkou, díky které jistě dostanete hromadu odpovědí během krátkého času.

Oslovujte aktivně protějšky

Aktivita je na místě. Je to podobné jako na sociálních sítích, i tady platí, že pokud nebudete aktivní, nebudete atraktivní. V případě seznamek platí, že čím více lidí oslovíte, tím více lidí vám tak odpoví. Nezřídka se stává, že z pěti lidí odepíšou pouze dva, proto se na to připravte.

Vytrvejte a nevzdávejte seznámení

Stejně jako v mnoha jiných aspektech života, i zde platí, že trpělivost růže přináší. Pokud se vám ani po pár dnech nedaří najít si tu pravou lásku, rozhodně to nevzdávejte. Stejně tak to nevzdávejte ani po čtrnácti dnech nebo po měsíci. 

Recenze online seznamek

eDarling

Seznámit se v dnešní době je poměrně těžké. Tedy pokud dbáte na prvotní osobní kontakt. V opačném případě je to naopak velice snadné, protože existuje seznamka Edarling.cz – berlínská vymoženost, která vám doporučí kompatibilního partnera. Vyhněte se schůzkám, které nepřinesou nikoho kloudného a metodu pokus/omyl velice rychle smeťte ze stolu. Najděte si konečně někoho, kdo k vám bude dokonale padnout. 

Recenze eDarling

Elitedate

Seznamování se online má mnoho zákoutí. Ne vždycky narazíte na profil, za nímž stojí skutečně ten, o kterém profil pojednává. Jindy zase narazíte na jedince, jenž po dlouhém vztahu zrovna netouží, i když to seznamovací portál sliboval. I proto se rozhodnete registrovat se na placené seznamce ELITE Date, která i díky tomu, že není zadarmo, shlukuje pouze ty, kteří o vážný vztah stojí. 

Recenze Elitedate

RichMeetBeautiful

Toužíte po partnerovi nebo partnerce, se kterou byste prožili pár skvělých chvil? Ale jsou vaše požadavky až příliš vysoké? Říká vám vaše okolí, že byste se měli krotit, co se požadavků na vysněnou drahou polovičku týče? Jsme toho názoru, že krotit se určitě nemusíte! Existuje totiž jedinečná seznamka RichMeetBeautiful, která je určená pro ženy a muže nad osmnáct let, jež se chtějí nechat rozmazlovat a jež chtějí poznat luxus, který do té doby možná neznali. 

Recenze RichMeetBeautiful

Katalog seznamek

Online Seznamka
Partnerské vztahy | Rady a tipy | Seznamky

Jak se seznámit na internetu

Hledáte partnera či partnerku, ale současná situace seznamování příliš nepřeje? Vhodnou alternativou je seznamování na internetu, které je poměrně jednoduché, ale může v sobě skrývat řadu nástrah. V dnešním článku vám proto poradíme, jak na úspěšné seznámení na internetu bez rizika. Kde se seznámit? Každý, kdo někdy zkusil poznat potenciálního partnera na internetu, si je dobře vědom…

Jak Se Ma Seznamit Introvert
Seznamky

Jak se může seznámit introvert? Bez rozpaků

Najít si v současné době lásku pro život a na život není zrovna těžké. Žijeme ve světě moderních technologií, navíc ani seznamování v kavárnách ještě nevymřelo. Jenže co když patříte k introvertům, kteří zrovna nejsou tak smělí na veřejnosti, kde se pohybuje nejen potenciální drahá polovička, ale také kupa dalších lidí, před nimiž se, jistým…

seznamka singles50
Seznamky

Seznamka Singles50

Přesáhli jste hranici padesátého roku a stále vedle sebe nemáte vytouženého partnera, se kterým byste strávili zbytek života? V padesáti není seznamování tak snadné jako ve dvaceti nebo třiceti letech. Neznamená to ale, že je to nemožné. Registruje se na seznamce Singles50 a zkuste své štěstí v on-line světě! Dnes se nemusíte seznamovat tak, jako…

seznamka academic-singles.cz
Seznamky

Seznamka Academic-singles.cz

Že titul před jménem nic neznamená? Ale kdeže! Právě vysokoškolské vzdělání vám umožní registrovat se na jedné z nejznámějších seznamek u nás, kterou je Academic-singles.cz. Tento seznamovací portál sbližuje vysokoškolsky vzdělané klienty, kteří hledají vážný vztah. Nedaří se vám najít drahou polovičku na život a pro život? Pak je načase vyzkoušet své štěstí v online…

seznamka richmeetbeautiful
Seznamky

Seznamka RichMeetBeautiful

Toužíte po partnerovi nebo partnerce, se kterou byste prožili pár skvělých chvil? Ale jsou vaše požadavky až příliš vysoké? Říká vám vaše okolí, že byste se měli krotit, co se požadavků na vysněnou drahou polovičku týče? Jsme toho názoru, že krotit se určitě nemusíte! Existuje totiž jedinečná seznamka RichMeetBeautiful, která je určená pro ženy a…

seznamka spoznajmesa.sk
Seznamky

Seznamka Spoznajmesa.sk

Najít si partnera na život a pro život nikdy nebylo jednodušší než právě dnes, v této době. Internetem totiž koluje jedna seznamka za druhou a ani jedna už není velkým tabu. Nemusíte se vyhýbat registraci, protože vám skutečně může přinést vytouženého partnera nebo partnerku. Třeba velmi oblíbený seznamovací portál Spoznajmesa, který spojuje osamocené jedince nejen…

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *