Seznamka Academic-singles.cz

seznamka academic-singles.cz

Že titul před jménem nic neznamená? Ale kdeže! Právě vysokoškolské vzdělání vám umožní registrovat se na jedné z nejznámějších seznamek u nás, kterou je Academic-singles.cz. Tento seznamovací portál sbližuje vysokoškolsky vzdělané klienty, kteří hledají vážný vztah. Nedaří se vám najít drahou polovičku na život a pro život? Pak je načase vyzkoušet své štěstí v online prostředí. Tak vzhůru do seznamování!

Seznamování napříč všemi věkovými kategoriemi

Najít si ideálního partnera, to není jen tak. Mnoho lidí nesplňuje požadavky na vysněného prince na bílém koni. Pokud je však mezi vašimi požadavky na toho pravého nebo tu pravou vysokoškolské vzdělání, seznamka Academic-singles.cz je pro vás místem, kde svou lásku bezesporu najdete.

Jak již bylo zmíněno, poměrně známý seznamovací portál sbližuje pouze vysokoškolsky vzdělané jedince. Seznamování probíhá napříč všemi věkovými kategoriemi, proto si zde přijde na své opravdu každý. A jelikož je registrace zcela bezplatná, opravdu nic vám nebrání v cestě za láskyplnějším životem.

Investujte pouze několik málo minut

Registrace do portálu je nejen bezplatná, ale zabere opravdu chvilku. Je zapotřebí vyplnit nejen pár přihlašovacích údajů, ale také musíte zodpovědět na několik otázek. Vždycky odpovídejte pravdivě, abyste násobili pravděpodobnost toho, že k sobě najdete opravdu partnera nebo partnerku, s nímž budete plně korespondovat.

Samozřejmě nahrajte i svou aktuální fotografii. Čím aktuálnější bude, tím lepší budoucí scénáře se slibují, pakliže najdete mezi kandidáty na vítěze. 

Poté už jen proveďte uživatelsky velice jednoduchý test, ve kterém prozradíte vaše názory na konkrétní věci nebo se podělíte o své koníčky, jimiž rádi vyplňujete své volné chvíle.

Seznamujte se prostřednictvím aplikace

Tato online seznamka není jenom v desktopové verzi. Lze si ji stáhnout i do mobilního telefonu, jelikož je i v podobě aplikace. Seznamovat se tak můžete nejen v pohodlí domova, ale také na cestách, v čekárně u doktora nebo v okamžiku, kdy čekáte na přijíždějící metro. Anebo třeba zrovna ve chvíli, kdy svůj stávající titul ve školních lavicích posunujete na trochu jiný level. To je na této seznamce velkým lákadlem!

Všechny funkce díky VIP členství

Pokud chcete využívat prémiových služeb, jako je možnost vidět všechny uživatele, kteří jsou zrovna online, či pokud chcete zhlédnout fotografie jednotlivců hledajících lásku, je zapotřebí si zaplatit VIP členství. To je k dispozici v několika balíčkách, z nichž si stačí vybrat ten, který vám cenově vyhovuje nejvíce.

Jestliže byste chtěli zrušit své prémiové členství, jde to udělat velice jednoduše v Nastavení. Pokud byste chtěli vypovědět VIP členství, musíte tak učinit do čtrnácti dnů písemnou formou.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *