Seznamka Edarling.cz

Seznamka eDarling.cz

Seznámit se v dnešní době je poměrně těžké. Tedy pokud dbáte na prvotní osobní kontakt. V opačném případě je to naopak velice snadné, protože existuje seznamka Edarling.cz – berlínská vymoženost, která vám doporučí kompatibilního partnera. Vyhněte se schůzkám, které nepřinesou nikoho kloudného a metodu pokus/omyl velice rychle smeťte ze stolu. Najděte si konečně někoho, kdo k vám bude dokonale padnout. 

Osobnostní test dopomůže k výběru toho pravého/té pravé

Možná si říkáte, že úspěšnost online seznamek není zrovna velká. Jenže to jste ještě nevyzkoušeli seznamku Edarling.cz, která je založená na osobnostním testu. Hned po registraci dojde k jeho vyplnění a na základě získaných výsledků se najdou kompatibilní partneři. 

Nemyslete si, že vstupní prověrka je záležitostí na pár minut. Obsahuje až 260 otázek, které o vás prozradí dostatek informací potřebných k výběru toho, kdo má podobné povahové vlastnosti a osobnostní rysy. Zodpovíte i na otázky týkající se budoucnosti a seznamka poté zobrazí pouze ty jedince, kteří jsou naladěni na stejnou vlnu.

Placené i neplacené členství

Zdá se vám zatím tato seznamka jako vysoce atraktivní? Skvělé! Pak ji jednoznačně vyzkoušejte. Nemusíte se obávat, že byste něco platili. I když je pravdou, že existuje i placené členství, k dispozici je i bezplatné členství, do kterého spadají samozřejmě i návrhy vhodných partnerů nebo funkce nabízející oboustranné seznámení. Co však spadá do prémiového účtu je prohlížení fotografií a profilů navrhnutého.

Za vším stojí výzkum

S tím, že lze na základě výzkumů najít pro člověka ideálního partnera jsme se ještě donedávna setkávali pouze za hranicemi. Poté i k nám do České republiky dorazila nejmenovaná reality show, která si zakládá na tom, že podle společných rysů a preferencí najde k člověku ideálního partnera. A dalo by se říct, že seznamka Edarling.cz je něčím podobným, jen to máte více ve svých rukou.

I v tomto případě za adekvátním výběrem stojí výzkumné oddělení. Společnost provozující seznamku dlouhodobě spolupracuje s univerzitami, dokonce pravidelně publikují články na tuto tématiku, které vám o způsobu seznámení či možnosti najít ideálního partnera pomocí testu řeknou víc.

V každém případě stojí tato možnost za zvážení, nemyslíte? 

Už od roku 2008

Edarling.cz pomáhá najít ideálního partnera už několik let. Světlo světa spatřila inovativní novinka v roce 2008, kdy se jednalo o investiční projekt. V Německu se pak spustilo oficiální seznamování o rok později a od té doby se seznamka dostala do devatenácti zemí Evropy, Latinské Ameriky i do Turecka. Dva lidi toužící po lásce tak spojuje například v Mexiku, Rakousku, u nás nebo ve Švédsku i Belgii.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *