Seznamka RichMeetBeautiful

seznamka richmeetbeautiful

Toužíte po partnerovi nebo partnerce, se kterou byste prožili pár skvělých chvil? Ale jsou vaše požadavky až příliš vysoké? Říká vám vaše okolí, že byste se měli krotit, co se požadavků na vysněnou drahou polovičku týče? Jsme toho názoru, že krotit se určitě nemusíte! Existuje totiž jedinečná seznamka RichMeetBeautiful, která je určená pro ženy a muže nad osmnáct let, jež se chtějí nechat rozmazlovat a jež chtějí poznat luxus, který do té doby možná neznali. 

Nechte se finančně rozmazlovat

No, kdo by se nechtěl nechat finančně rozmazlovat, že ano? A zcela výjimečná seznamka to umožňuje! Na seznamce si svého partnera vyhledávají pouze Sugarbabies a Sugarmamas. Chtějí se stát jeho sponzorem. Tento netradiční způsob seznamování se je samozřejmě opředen i pevně stanovenými podmínkami vztahu. 

Zatímco ženy se mohou tímto způsobem seznámit s bohatými a velice vlivnými muži a poznat jeho svět, který se tak moc liší od života běžných smrtelníků, pánové zde zase mohou najít partnerku, která po finanční stránce bude jednoznačně hlavou budoucí rodiny.

Vše bezplatné a zcela anonymní

Pomyslnou třešničkou na dortu toho všeho je fakt, že všechno je zcela bezplatné a naprosto anonymní. Při samotné registraci si jen zvolíte, o jaké pohlaví máte zájem. Zvolíte si uživatelské jméno, datum narození a také prozradíte, jakou úroveň životního stylu ve skutečnosti požadujete. A potom jen potvrdíte zadávaný e-mail a je hotovo – můžete zkusit své štěstí. 

Samozřejmě nezapomeňte říct něco málo o sobě. Prozraďte něco atraktivního, ale zachovejte si špetku tajemna, ať jste pro ostatní lákadlem. Dále nahrajte tu nejlepší fotografii, i když tedy bude trochu rozmazaná, protože se přece jenom jedná o anonymní způsob seznamování se.

Zaplaťte si premium členství

I když je seznamovací portál RichMeetBeautiful ve své základní verzi zcela bezplatný, existuje prémiové členství, které si musíte zaplatit. Toto prémiové členství nabízí všem uživatelům možnost si vybrat z různých balíčků, které se liší jen délkou jeho trvání. Po uplynutí této doby se členství automaticky obnovuje, čemuž samozřejmě můžete v Nastavení zabránit.

Kredity, které v rámci prémiového členství získáte, mohou sloužit k mnoha účelům. Třeba i k poslání dárku člověku, který se s vámi spojil. Omotejte si ho kolem prstu. 

Možnost režimu spánku

Věděli jste, že svůj portál na této netradiční seznamce můžete deaktivovat, respektive ho přesunout do režimu spánku? Je to pro případ, že se zrovna s někým scházíte nebo že si chcete dát zkrátka a dobře pauzu. Profil se samozřejmě automaticky obnoví po opětovném přihlášení. 

Kdybyste zvažovalo dokonce trvalé smazání účtu, je zapotřebí kontaktovat tým seznamky prostřednictvím formuláře pro plné smazání, který najdete v Nastavení.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *