Seznamka Elitedate

Seznamka Elitedate

Seznamování se online má mnoho zákoutí. Ne vždycky narazíte na profil, za nímž stojí skutečně ten, o kterém profil pojednává. Jindy zase narazíte na jedince, jenž po dlouhém vztahu zrovna netouží, i když to seznamovací portál sliboval. I proto se rozhodnete registrovat se na placené seznamce ELITE Date, která i díky tomu, že není zadarmo, shlukuje pouze ty, kteří o vážný vztah stojí. 

Seznamka ELITE Date je jednou z nejnavštěvovanějších seznamek v Česku. A nic na tom nemění ani to, že je placená. Možná i díky tomu se pyšní takovou popularitou, protože je díky tomu seriózní a shromažďují se zde jen ti, kteří jsou ověření, skuteční a kteří opravdu prahnou jenom po ideální polovičce na život a pro život.

Partneři podle shody v osobnostním testu

I když je tento seznamovací portál placený, nic se nemění na tom, že i nyní po registraci vyplňujete osobnostní test. Musí se zjistit, jaké jsou vaše priority, jakými vlastnostmi oplýváte, jaké povahové rysy jsou pro vás typické nebo zdali milujete sport či knihy. Jen na základě výsledků testu se může najít ideální protějšek, který s vámi stráví zbytek života.

Seznamka je určená náročným jedincům, kteří se nechtějí vzdávat své představy o dokonalém partnerovi, naopak ji chtějí co nejvíce naplnit. I proto jsou mezi uživateli třeba vysokoškolští studenti nebo sami podnikatelé, kteří i sami na sebe kladou příliš vysoké nároky. 

Na vtipálky ani podvodníky zde nenarazíte, protože každý jeden profil je schvalován manuálně samotnými administrátory. Jinými slovy, pokud nenajdete partnera zde, kdoví, ke ho budete jinak hledat. 

Zkouška zdarma

Že jste poněkud skeptičtí k zaplacení členství v této elitní seznamce? V pořádku, můžete si ji vyzkoušet zcela zdarma a zjistit, jestli vám ono prostředí bude vyhovovat a jestli je vyhledávání partnerů tak snadné, jak jste si představovali. 

Nemyslete si ale, že už při verzi zdarma si vysněný protějšek najdete. Vaše možnosti jsou v této zkušební demo verzi značně omezené. Má se jenom ukázat, jak to uvnitř systému funguje a že se jedná o zcela intuitivní, přehledné prostředí, ve kterém budete následně pracovat, respektive si hledat svůj vysněný protějšek. 

K dispozici jsou tři tarify

Využili jste zkušební verzi a po jejím skončení jste zjistili, že si právě tady chcete hledat ideálního partnera nebo partnerku? Skvělé, na výběr máte hned z několika tarifů, z nichž si stačí vybrat jenom jeden a uhradit ho. 

Buďto můžete platit jednou za tři měsíce něco málo přes tisíc korun, nebo jednou za půl roku 1200 korun. K dispozici je i roční členství vycházející na 1500 korun. Záleží jen na vašem vlastním uvážení, který z uvedených tarifů je pro vás tím nejvýhodnějším.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *