Seznamka Yellobar

Seznamka Yellobar

Najít si partnera nebo partnerku pro vážný vztah není nic snadného. Na ulici spolu prakticky nekomunikujeme, využíváme pouze sociální sítě, a i skrze se ně se bojíme oslovit ty, kteří nám padnou do oka. Nakonec zůstáváme sami jenom v pokoji v obležení čtyř stěn, ležíme na posteli bez tepla partnera a životem tak nějak bloudíme. Nikde se ale nepíše, že tento scénář vás musí doprovázet do konce vašich dní. Seznamte se jinak, než to dělali naši rodiče před lety. Už jste slyšeli o seznamce Yellobar?

Najděte si partnera pro vážný vztah

Doba se mění čili nemusíte smutnit z toho, že si partnera nenacházíte tou cestou, jakou si ho hledali vaši rodiče nebo prarodiče. Najít svůj ideální protějšek je možné několika způsoby, a to třeba formou internetové seznamky. Nabízí se český seznamovací portál Yellobar, který je určen všem těm, kdo touží po vážném vztahu. 

Ano, na internetu narazíte na různé typy seznamek, ale jenom hrstka z nich je určená k vážnému seznamování. V některých hraje roli touha si zaflirtovat, jiným dominuje přání nezávazného sexu. Ale Yellobar – ta visí v smysl v lásce na celý život. I proto hledá takovou polovičku, se kterou zbytek svých dní můžete strávit.

Rychlá registrace a zachování anonymity

Seznamování touto formou není nijak náročné, dokonce ani časově zdlouhavé. Naopak – registrace je velice snadná a rychlá, navíc dochází k zachování anonymity (neklade se tak velký důraz na uvádění osobních údajů). Přesto se však k ověřování informací přistupuje s důrazem (nestojí se o to, aby se seznámili dva lidé, kteří se vydávají za někoho jiného).

Každý profil musí obsahovat alespoň jednu fotografii, která je však administrátory kontrolována. 

Jednorázový registrační poplatek

Na rozdíl od jiných seznamek na trhu je Yellobar zpoplatněn. Ovšem žádnou markantní částkou, pouze jednorázovým registračním poplatkem. Poté už nemusíte platit za měsíční členství, hradí se pouze zveřejňování inzerátu, což vede ke zviditelnění vašeho profilu (inzerát je veřejný tři dny, poté je nutné provést novou kalkulaci).

Opět platí, že je inzerát schvalován administrátory.

Pro osoby starší osmnácti let

Jak již bylo zmíněno, nemluvíme o erotické seznamce čili lidé prahnoucí pouze po krátkodobém vztahu nebo nezávaznému sexu se musí poohlédnout jinde. Zde se setkávají pouze jedinci, kteří hledají partnera na život. A nezáleží na tom, jestli jim je padesát nebo dvacet. Horní věková hranice není uvedena, ta spodní se rovná osmnácti rokům. 

Nabízí se otázka, jestli se zde setkávají opravdu obě pohlaví. Mnohde je to tak, že převládají pánové (nebo naopak ženy) před druhým pohlavím čili se výrazně snižuje pravděpodobnost najít si ideálního partnera. V tomto případě je to však trochu jiné – poměr žen a mužů je zde naprosto vyrovnán.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *