|

Poradíme vám, jak na výběr erotické hračky

Vyber Erotickych Hracek

Pokud nemáte s erotickými hračkami a pomůckami zrovna velké zkušenosti, ale nechcete hned při prvním nákupu sáhnout vedle, jste na správném místě. V dnešním článku vám poradíme, na jaká kritéria dát při výběru pozor, abyste zakoupili skutečně kvalitní erotickou pomůcku, která splní všechna vaše očekávání.

Vsaďte na recenze

Než se podíváme na konkrétní faktory, které byste při nákupu erotické hračky měli vzít v potaz, je třeba připomenout, že nejlepším ukazatelem kvality jsou zpravidla pozitivní recenze spokojených zákazníků. Přestože prodavačka v kamenné prodejně vám ochotně poradí, rozhodně není na škodu zapátrat na internetu po upřímných recenzí skutečných uživatelů, díky kterým si můžete o daném produktu udělat ucelený obrázek. Zároveň však nezapomínejte, že každý má trochu jiný vkus a představu o ideální erotické hračce, co vyhovuje ostatním, nemusí tak úplně sednout i vám. 

Zvolte vhodný materiál

Přestože je nákup erotické hračky do velké míry individuální záležitostí, přece jen existuje několik univerzálních kritérií, která nám napoví o kvalitě daného produktu. Tím je například materiál, ze kterého je erotická pomůcka vyrobena. Sortiment je opravdu široký; setkat se můžeme jak s lékařským silikonem, tak například také plastem, PVC, TPR a TPE, gelem či pryží. 

Material Vibratoru

Každý z těchto materiálů má určité výhody i nevýhody, přesto se dá obecně říci, že mezi kvalitní produkty patří zejména ty z lékařského silikonu. Nejen, že nevyvolává alergii, ale také ho lze opravdu snadno čistit například bezalkoholovou dezinfekcí. Ženy mimo jiné ocení také příjemně měkkou strukturu, díky které je vhodný i na masáže.

Pokud je nějaký materiál skutečně nevhodný, tak jednoznačně pryž. Většina zákazníků se shoduje, že pryž patří mezi jejich nejméně oblíbené materiály. To se týká například i pomůcek ze stříkaného plastu, které ve většině případů samotní výrobci příliš nedoporučují k zavádění do těla.

Nezapomeňte na povrch

Kromě materiálu bychom měli vzít také povrch hračky. Obecně můžeme doporučit spíše produkty s hladkým, jednolitým povrchem, který lze snadno čistit, čímž předejdeme nepříjemným zdravotním obtížím. To se týká obzvláště hraček s nejrůznějšími dráždícími výstupky, které se v případech pórovitých materiálů špatně čistí.

Hlučnost a další detaily

Neméně důležitými faktory, ač už o poznání individuálnějšími, je například hlučnost či velikost a ergonomie hračky. Správně zvolený tvar zaručí, že vám hračka padne do ruky – při prvním nákupu je vhodnou volbou spíše menší pomůcka kolem 15 centimetrů. Co se týká hlučnosti, s tou je potřeba počítat zejména u levnějších modelů. U dražších erotických hraček lze zpravidla (nejen) hlasitost korigovat v nastavení, a rozhodně se tedy nevyplatí při nákupu příliš šetřit.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *