| |

Muži, jak na nejlepší masturbaci vašeho života?

muž masturbuje

Ať už jste delší dobu bez partnerky, nebo si jednoduše masturbací rádi zpříjemníte dlouhé chvíle, vězte, že masturbace má pozitivní vliv na kvalitu vašeho sexuálního života. Pokud však toužíte po menším zpestřením, máme pro vás několik tipů, jak dosáhnout nejlepší masturbace vašeho života.

Dejte si na čas

Možná masturbaci odbýváte rychle a v co nejkratším čase. Tím se však připravujete o velkou část prožitků, které masturbace přináší. Uvědomte si, že není kam spěchat, a zkuste se na masturbaci plně soustředit. To samozřejmě půjde nejlépe, když budete mít jistotu, že vás při tom nikdo nebude rušit. Vynahraďte si tedy pro sebe čas, kdy nikam nespěcháte a máte dostatečné soukromí.

Zkuste techniku oběma rukama

Přestože se většinou do akce zapojuje vaše pravačka (či levačka v případě, že jste levák), zkuste do masturbace zapojit obě ruce a sami uvidíte, že to stojí za to. Zkusit můžete buď ruce vystřídat pro jiný vjem než obvykle, nebo zapojit obě ruce najednou. V tomto případě máte více možností – můžete penis vložit mezi dlaně a mačkat ho z obou stran, nebo ho uchopit oběma rukama. V obou případech je technika stejná jako u běžné masturbace, tedy pohyb nahoru a dolů.

Nezapomeňte na varlata

Dalším důležitým prvkem masturbace, na který většina mužů bohužel zapomíná, je stimulace varlat, které však velmi citlivě reagují na každý dotek a tlak. Zapojit je do masturbace můžete tak, že při klasické stimulaci penisu druhou rukou hladíme či jinak stimulujeme jedno z varlat. Je to efektivní způsob, jak oddálit ejakulaci a prodloužit tak rozkoš z masturbace.

Prozkoumejte i jiná místa

U penisu a varlat to však končit nemusí. Pokud rádi experimentujete v sexu, proč se do něčeho méně tradičního nepustit i při masturbaci? Jedním z klasických míst, na které se často zapomíná, je perineum, tedy hráz mezi konečníkem a varlaty. A to je škoda, jelikož odborníci tuto oblast často nazývají mužský bod G. Toto místo je citlivé především na masáž a tlak, jelikož zajistí externí masáž prostaty. 

A když už mluvíme o prostatě – vyzkoušejte i její přímou stimulaci. A jak na to? Nejlepší technikou je vniknutí prstem do konečníku. Nemusíte prstem nijak hýbat, stačí začít s klasikou masturbací. Brzy ucítíte, jak diametrální rozdíl v prožitku stimulace prostaty přináší – dosáhnete nejen silnějšího, ale také intenzivnějšího orgasmu. A co víc, pokud se vám tato technika zalíbí, můžete ji posléze vyzkoušet i s partnerkou.

Ať už některou z těchto technik vyzkoušíte, nebo ne, pamatujte hlavně na to, že hlavním cílem je vaše potěšení. Nenuťte se tedy do ničeho, co je vám nepříjemné a jen to kazí váš pocit z masturbace. Přesto se nebojte tu a tam vyzkoušet něco nového, co oživí váš sexuální život, ať už s partnerkou, nebo bez.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *