Jak uspokojit sama sebe aneb tajemství ženské masturbace

jak se uspokojit

Dámy, už jste nějakou dobu samy nebo vám jen vaše mužská polovička nedokáže udělat dobře? Spoléhat se na chlapy není klíčem k věčné spokojenosti, spíše naopak. Proto to vezměte do svých rukou, a o uspokojení se postarejte sama. Ostatně, sama nejlépe víte, co je vám nejpříjemnější. A když se navíc budete držet několika kroků, masturbace bude víc než úspěšná.

Dopřejte si dlouhou sprchu

Máte za sebou dlouhý den a potřebujete se maximálně uvolnit, přičemž dostat ze svého těla stres a nahromaděné napětí? Dejte si sprchu! Nebo si případně napusťte vanu. V každém případě nespěchejte a udělejte si z pravidelné, každodenní hygieny příjemnou záležitost. Koupelnu provoňte svíčkami, sáhněte po oblíbeném a nádherně aromatickém sprchovém gelu. Namydlete se po celém těle, zvláštní důraz klaďte na intimní partie a prsa.

Pečujte o sebe i po sprše

Abyste sebe i své tělo připravili na neskonalé potěšení, věnujte se sobě i po sprše nebo koupeli. Ideálně před zrcadlem se natřete tělovým mlékem, předtím se pořádně osušte. Nedrhněte se bolestivě, spíše tak, aby vám to bylo opět co nejpříjemnější.

Při natírání se krémem znovu nepodceňujte svá ňadra. Pozornost věnujte především bradavkám, poté i zbytku těla.

Ložnice jako místo daného aktu

I když masturbovat můžete i v koupelně, konkrétně ve sprše nebo vaně, tím nejpohodlnějším místem pro mnohé ženy je právě ložnice. Proto se po koupeli právě sem přesuňte, lehněte si na postel a začněte se dotýkat svého těla na místech, která ve vás vzbuzují vzrušení i adrenalin prolévající se od konečků prstů na nohou až po čelo.

A když už budete pozorovat dostatečné chvění, je načase sáhnout po lubrikantu. Společně s ním se přesuňte k intimním partiím.

Budou stačit prsty nebo sáhnete po vibrátoru?

A poté je na vás,  jestli zůstanete u prstů nebo jestli si k potěšení trochu přispějete za pomoci vibrátoru. V obou případech se budete snažit hledat váš bod G, který mnozí pánové mají velký problém najít. Jelikož své tělo ale znáte nejlépe, tento kroj nebude žádným problémem.

Při uspokojování sebe sama mohou být nápomocní vlastní představy, případně i porno nebo různé časopisy. Ano, i dámy se mohou tímto způsobem nabudit, není to výhradou pouze mužů. Nabízí se také film, který nemusí být nutně lechtivý. Může být ale plný přitažlivých mužů, kteří se rázem vkradou do vaší paměti a minimálně během příjemné chvíle v ní zůstanou.

Hlavně nikam nespěchejte

Ano, každá žena ví, co má ráda. A podle toho její masturbace také bude probíhat. Pokud se však nezná po této stránce tak dobře, platí jedno pravidlo, a sice nikam nespěchejte. Citlivost a intuice hrají v tomto případě prim. Jak nejlépe dráždit klitoris?

Aby došlo ke konečnému vyvrcholení, za vyzkoušení stojí i masáž poklepáváním na poštěváček. Ne každou ženu to však nažhaví, ale za vyzkoušení to bezesporu stojí Stejně tak stojí za zkoušku i různé erotické hračky, kterých je nejen na internetu, ale i v kamenných specializovaných prodejnách celá spousta.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *