|

Seznam nejlepších sexuálních her

sexuální hry pro partnery

Potřebujete svůj sexuální život trochu okořenit? Přijde vám, že je to s partnerem nebo partnerkou v posteli v poslední době trochu nuda? Nemusíte nutně “skákat” do lože někomu jinému, stačí jen něco nového vyzkoušet. Co třeba hry?

Ne, opravdu nemusíte před spaním házet kostkou a snažit se svou figurku přesunout do domečku. Ani nemusíte tvořit z písmenek slova a spíše si tím odvařit mozkové buňky. Existují sexuální hry, které mají za úkol zpestřit váš erotický zážitek. Nemusíte ji hrát rovnou při souloži, umí člověka dostat ,,do varu” a znásobit tím skvělý požitek z následovného aktu. Tak které dáte šanci vy?

Slepá bába pro dospělé

Jakou hru jste hráli v dětství nejraději? Zatímco někdo preferoval hru na schovávanou, jiný si hrál na slepou bábu. Jelikož první zmíněná sexuální požitek zrovna nezlepší, když dva nebudou v jednu chvíli na jednom místě a když se před sebou budou schovávat, druhá erotický zážitek znásobit může.

A jak tato hra v podání pro dospělé vlastně vypadá? Partnerovi se zavážou oči šátkem a položí se na postel. Následovat budou různá překvapení, kdy bude muset se drahé polovičky dotýkat, líbat ji, případně se otevře i používání různých pomůcek určených pro vylepšení aktu. Těmito pomůckami mohou být i kostky ledu nebo šlehačka. Fantazii se rozhodně meze nekladou.

Striptýz jako sázka na jistotu

Že vám slepá bába příliš neučarovala? Možná jste zastáncem staré známé klasiky. Co vaši pozornost maximálně upoutá bude pravděpodobně prachobyčejný striptýz, který ale funguje vždycky. Jedná se o osvědčenou hru, která i v amatérském podání dokáže pozvednout chuť na milostný akt.

Co je klíčové tak výběr hudby. Obě pohlaví by před předvedením se měla zapracovat na choreografii, aby byl opravdu úspěch zajištěn. Do představení se nebojte zakomponovat hodně tanců zadečkem nad rozkrokem a samozřejmě odhazování jednotlivých kousků věcí.

Twister trochu jinak

Člověk by ani nevěřil, kolik dobře známých her lze převést do formy pro dospělé, respektive do takové podoby, že se znásobí sexuální požitky jedinců. Vezměme si takový Twister – jedinečná a dobře známá hra, kterou však můžete hrát například nazí. Ale samozřejmě nemusíte. Jedinečná je ve škádlení, kdy partneři využijí naskytnutých situací.

Povoleno je prakticky všechno – líbání, rozptylování, lízání i lechtání. Jen si dejte pozor na jedno – na úrazy. Přece jen hrajete na klouzající podložce, která je nevyzpytatelná.

Malování na tělo jako ideální předehra

Tím ale ani zdaleka naše tipy nekončí. Každý člověk ví, že za úspěchem stojí správná předehra. Jenže i tu je nutné jednou za čas trochu zpestřit. Co vyzkoušet malování na tělo? Samozřejmě se nabízí klasické barvy, ale jistou alternativou jsou i potraviny. Čokoláda, topping, šlehačka nebo různé druhy ovoce vám mohou být po ruce. Při vytváření díla, které ostatně zanedlouho můžete sníst, v člověku roste napětí a velká míra vzrušení.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *