Účinky ginkgo biloba na erekci

list ginko

Sex patří ke každému vztahu a je důvodem jeho zdravosti. Zatímco někdy touha po sexu uvadá z důvodu dlouhodobého trvání vztahu, jindy je na vině špatná erekce muže. Tyto mužské intimní problémy bývají kamenem úrazu zejména u čtyřicátníků a pravděpodobnost jejich vzniku roste každým dalším dnem a rostoucím věkem. Je však mylné se domnívat, že pomocnou ruku podávají pouze farmaceutická léčiva, která jsou k dostání v lékárnách. I ginkgo biloba dokáže od problému ulevit.

Problémy s erekcí doprovází řada dalších symptomů

Když se do života muže dostanou problémy s erekcí, velmi často jsou doprovázeny ještě dalšími zdravotními potížemi. Na mysli máme konkrétně únavu nebo snížené libido. Aby však muž zůstal po stránce sexu stále aktivní (a to i v pozdějším věku), sahá po důvěrně známých modrých pilulkách. Jestliže chce od problému ulevit přírodní cestou, doporučovaný je ginkgo biloba, která má vedle erekce pozitivní vliv i na paměť člověka, jeho soustředění i obranyschopnost.

Co je to ginkgo biloba?

Že tento strom zatím neznáte? Možná ho znáte pod názvem ,,jinan dvoulaločný”. Mluvíme o jednom z nejdéle žijících stromů na světě. Vůbec nejstarší jedinci se těší třem a půl tisícům let. Z dostupných pramenů však vyplývá, že tento druh stromů se na našem území “usídlil” už před 270 miliony lety.

Za tu dobu byl podroben mnoha zkoumáním a studiím. Vědci zjistili, že funguje i za nejméně vhodných podmínek. Už po staletí jsou zejména jeho semena součástí tradiční medicíny. Je ale pravdou, že se užívají i listy, nejen semínka, z nichž se vyrábí zdraví prospívající extrakty.

Nejen pro řádnou erekci

I když pánové ocení doplňky stravy s obsahem ginkgo zejména proto, že jim navrátí symbol jejich mužnosti, později budou vděční i za další zdravotní benefity, které druh stromu přináší. Kupříkladu zlepšení cirkulace krve. Právě tento efekt přispívá ke zlepšení paměti i kognitivních funkcí u osob, kteří trpí kupříkladu Alzheimerovou chorobou. Díky navýšení průtoku krve dochází k minimalizování zmatení i k menším ztrátám paměti.

Ginkgo biloba také působí antioxidačně, což výraznou měrou podporuje kardiovaskulární systém. Mimochodem, věděli jste, že nejčastější příčinou onemocnění jsou právě nemoci srdce? Užíváním doplňků stravy s obsahem zmiňovaného stromu se prosperita srdíčka může zlepšit.

Vědecky podloženo

Zmíněná tvrzení nejsou jenom pouhými domněnkami, ale vědecky podloženými fakty. Jak již bylo zmíněno, ginkgo biloba je dlouhé roky studována. Za tu dobu vznikly zajímavé i méně zajímavé studie, vesměs však všechny potvrzují zdravotní benefity stromu.

Pokud se navrátíme k účinkům, které oceníme při sexuálních hrátkách, účinnost na mužskou erekci se rovná osmdesáti procentům. Účinnost u žen se dokonce vyšplhala až na devadesát procent.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *