|

Jak zlepšit erekci a být nejtvrdší na světě?

banán simuluje perfektní erekci

Pokud vás trápí problémy s nedostatečnou či slabou erekcí, nejspíš právě zoufale pátráte po řešení této nepříjemné situace. Přestože by primárně vaše kroky měly směřovat k urologovi, který často dokáže odhalit pravou příčinu erektilní dysfunkce, existuje také řada způsobů, jak tento problém vyřešit svépomocí. Jak tedy zlepšit erekci? To vám poradíme v následujících řádcích.

Upravte svůj jídelníček

Stejně jako mnoho jiných zdravotních problémů, i obtíže s erekcí v mnoha případech pramení z nezdravé stravy, která tělu neposkytuje dostatek živin. Zkuste tedy kriticky zhodnotit, zda opravdu jíte zdravě, a zda vám nechybí některé důležité živiny. Konečně návod, jak snadno zhubnout, vám poradí s rychlou úpravou jídelníčku.

Obecně je vhodné do jídelníčku zařadit potraviny bohaté na vitamíny, minerály a také zdravé tuky. Zkuste zvýšit svou konzumaci mořských i sladkovodních ryb či například mořských plodů, které jsou dlouhodobě spojovány s příznivým vlivem na erekci a libido. 

A co naopak z jídelníčku vyřadit? Především potraviny plné nezdravého cholesterolu, který má neblahý vliv na cévní soustavu – její stav má totiž přímou souvislost s kvalitou erekce. Vhodné je také omezit příjem bílého cukru a průmyslově zpracovaných potravin

Zařaďte do svého života pravidelný pohyb

Zdravé cévní soustavy a srdce dosáhnete také zařazením dostatečného pohybu. Nejen, že vám pohyb rozproudí krev, ale také vám vrátí energii ztracenou dlouhými hodinami v práci. Důležitá je především pravidelnost – zatímco pohyb jednou dvakrát za měsíc toho moc nezmění, pravidelný běh či hodinka denně v posilovně udělá s vaším sexuálním životem divy. Příjemným bonusem je vypracovaná postava. Mužům při erekci často pomáhají cviky na pánevní dno. Takzvané Kegelovy cviky pro může můžete cvičit téměř kdekoliv.

Pozor na nezdravé návyky, které zhoršují kvalitu erekce

Kromě pestré stravy a dostatku pohybu je třeba skoncovat s řadou nezdravých návyků. Jedním z největších nepřátel kvalitní erekce je obzvláště kouření, a to především kvůli svému negativnímu vlivu na cévní soustavu. Stejně tak je v případě v problémech s erekcí vhodné omezit pití alkoholu a konzumaci dalších omamných látek. Ty se sice mohou jevit jako skvělý způsob, jak se před sexem uvolnit, z dlouhodobého hlediska ale nadělají více škod než užitku.

Další možnosti pro lepší erekci

Pokud zlepšení životosprávy nepomůže, je čas přistoupit k poněkud radikálnějším řešením. Mezi ty může patřit například vakuová pumpa, nejprve však raději vyzkoušejte speciálních cvičení pro zvýšení prokrvení penisu. Řešením mohou být i doplňky stravy, ať už klasická modrá pilulka, či přírodní afrodiziaka, jako je například maca peruánská, ginko biloba, ženšen či kotvičník.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *