|

Vše o bodu G

Masturbace, poloha bodu G

Bod G – mýtus nebo něco, co doopravdy existuje? O této intimní záležitosti se toho říká mnoho, pravdou ale je, že stojí za ženským orgasmem. A jelikož tento osvobozující jev snižuje stres, zlepšuje pokožku těla a přináší pocit naprostého štěstí, je zapotřebí, aby o něm pánové věděli první, poslední. Chtějí přece svou partnerku uspokojit při společně stráveném večeru, nebo ne?

Co je bod G

Ještě, než se hlouběji ponoříme do informací týkajících se bodu G, je zapotřebí zjistit, o co se vlastně jedná. Mluvíme o klíči k dosažení vaginálního orgasmu (tedy takto zní definice šířící se světem a je zcela správná). Jen málokdo ale ví, že mluvíme o zkratce ze slova Gräfenbergovo místo. Objeveno bylo nejmenovanou doktorkou, která zjistila, že určitý pohyb podél vnitřku pochvy vyvolává v ženách jistou fyzickou reakci. Toto místo se tak stalo tím, které muži musí při pohlavním styku najít.

Kde bod G najdeme?

Pro mnohé muže je toto místo stále zahaleno tajemstvím. Podle posledních průzkumů se však nachází uvnitř klitorální sítě. Jinými slovy je bod G součástí ženina klitorisu, který stačí jen správně podráždit a bude stát za osvobozujícím vyvrcholením.

Jak ho najít?

Tímto zjištěním se ostatně přišlo i na to, proč je tak těžké ho najít. Při zkoumání lidského těla, respektive po přejíždění lupou nad jednotlivými intimními částmi ženy při čtení encyklopedií ho nenajdeme. Podle odborníků je to záležitost vzájemného sebezkoumání a sebeobjevování.

Samotná cesta k objevení bodu G začíná relaxací. Zkrátka a dobře dělejte ženě to, co jí dělá dobře a co jí vyhovuje. Buďte připraveni na masírování otvoru pomocí prstů do pochvy, případně mějte po ruce sexuální hračku, která ženu podráždí stejně příjemným způsobem.

Je třeba konstatovat, že nemluvíme o procesu, kdy “stisknete pouze jedno tlačítko”. Ani po jeho objevení to tak nefunguje. Je důležité příjemné pohyby opakovat, jen po jeho objevení alespoň budete vědět, na jako oblast se při sexu zaměřit.

Bod G se liší člověk od člověka

Chlubení se před přáteli tím, že jste našli bod G neznamená, že tím druhému dáte návod na to, jak ho najít i u jeho partnerky. Ve skutečnosti je toto místo vysoce proměnlivé a liší se člověk od člověka podobně jako erotogenní zóny. Jelikož ale orgasmus není ničím univerzálním, jedna z ověřených sexuálních praktik musí být pomyslnou trefou do černého.

Co je třeba podotknout, tak že ne všechny ženy vyvrcholí ve chvíli, kdy bod G najdete. Nemusí se nutně jednat o zdroj uspokojení. Někdy stačí jen obyčejná masturbace a ženu zaplaví endorfiny.

Pozice, které stimulují bod G

Chcete bod G najít? Jednou z nejlepších způsobů je takzvaná kovbojka, kdy partner leží na zádech a žena si na něj vyleze obkročmo. Stejně efektivní je psí styl, kdy se taktéž dosáhne hlubší penetrace během sexu.

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *