|

Jak správně změřit penis

Jak Zmerit Penis

Je asi bez debat, že velikost penisu je pro většinu mužů poměrně zásadní otázkou. Ačkoliv však panuje přesvědčení, že „čím větší, tím lépe“, jen málokdo tuší, jaká velikost je vlastně ideální. V následujících řádcích vám proto prozradíme, jak spolehlivě zjistit, zda spadáte do průměru, či ho naopak překračujete.

Průměrná velikost penisu

Otázka dostatečné velikosti penisu za život přišla na mysl snad každému muži – průzkumy dokonce ukazují, že s velikostí svého penisu je spokojeno pouze padesát procent všech mužů, což je nečekaně malé číslo. Každý druhý muž má zkrátka tu a tam pochyby, zda je jeho velikost dostačující a zda bude jeho partnerce vyhovovat. 

Podobné obavy jsou naštěstí většinou zbytečné. Navzdory nereálným očekávání, která na sebe muži často kladou, se evropský průměr délky penisu pohybuje kolem devíti centimetrů v normálním stavu a třinácti až šestnácti centimetrů při erekci, což je velikost, které dosahuje prakticky každý muž. Rozhodně tak nevěřte filmům pro dospělé, které mohou vyvolat zbytečné obavy – rozhodně se nejedná o průměr, který by ženy považovaly za standard.

Po čem ženy touží?

To samozřejmě vyvolává otázku, jak vlastně ideální délku penisu vidí ženy. Můžeme vás uklidnit, často jsou k délce penisu mnohem shovívavější než sami muži, kteří velikost svého nádobíčka soudí příliš kriticky. Přestože existují studie, ze kterých vyplývá, že ženy preferují délku kolem 16 centimetrů, většině žen spíše než na rozměrech penisu záleží na šikovnosti a celkových milostných dovednostech. Co vám chybí na centimetrech tak můžete snadno dohnat svou šikovností v posteli.

Jak na správné změření penisu

Pokud se nespokojíte s odpovědí, že na velikosti nezáleží, přišel okamžik pravdy – změření vašeho penisu. Aby bylo měření opravdu přesné, je třeba při něm dodržet pár základních pravidel. V prvé řadě by měl být penis při měření ve ztopořeném stavu

Rovnou zapomeňte na plastové pravítko ze školních let či pracovní pásmo a na pomoc si vezměte krejčovský metr. Pokud ho po ruce nemáte, jednoduše si vyrobte jeho náhradu pomocí běžného papíru a pravítka, případně použijte pro měření provázek či šňůrku, kterou následně přeměříte například právě pravítkem.

Mereni Penisu
Zdroj: Depositphotos.com

A jak na samotné měření? V prvé řadě metr omotejte kolem nejširšího bodu penisu a zapište si výsledné míry, tedy šířku penisu. Poté přeměřte délku penisu, a to od místa, kde se penis napojuje na tělo, až k jeho špičce. 

Lze penis zvětšit?

Ať už do zapadáte do průměru, lehce pod něj, či ho dalece překračujete, ke skvělým sexuálním zážitkům vede spíše než velikost vaší chlouby kvalita erekce. Ať už za zhoršenou kvalitu erekce a nízkou výdrž může nervozita, nepříliš vhodný životní styl, stres či zkrátka váš věk, vypomoci si můžete přírodními doplňky stravy. Přestože s přirozenou délkou penisu si žádný zázračný všelék neporadí (bez ohledu na to, co slibují reklamy), obsažené látky působí příznivě na vaše libido, prokrvení penisu a celkově váš intimní život.

Využít můžeme například Zerex kupóny, díky kterým zakoupíte oblíbené přípravky na podporu erekce s výhodnou slevou.

Co má negativní dopad na velikost penisu?

Aby byla erekce co nejkvalitnější, je třeba nezapomínat také na zdravý životní styl. Asi nebude žádným překvapením, že kvalitu erekce, a tedy i velikost penisu ve ztopořeném stavu, může negativně ovlivnit například konzumace alkoholu a kouření. Pokud tedy už dlouho přemýšlíte, že se svými zlozvyky skoncujete, právě teď je možná ta pravá chvíle.

5/5 - (2 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *