|

Proč pravidelně používat erotické hračky v posteli?

Milovani

Některé páry i jedinci se obávají erotických hraček. Nemusíte se jich vůbec obávat. Na trhu existují z velmi dobrého důvodu a ze stejného důvodu jich také existuje tolik. Vybírat můžete pomůcky pro jednotlivce i páry, sexy prádlo nebo dokonce kostýmy. Záleží pouze na vás, jak moc chcete experimentovat a co pro vás bude nejpříjemnější. Obecně můžete vybírat z těchto kategorií:

  • pro muže nebo pro ženy,
  • pro páry,
  • prádlo a BDMS.

Každý člověk je jiný a potřebuje pro dosažení orgasmu něco jiného. Bohužel pro mnoho žen je těžké ho dosáhnout a právě v tomto případě vám mohou hračky hodně pomoci. Podívejme se na několik důvodů, proč byste jim měli dát šanci a zkoušet různé pomůcky, dokud nenajdete tu nejlepší pro sebe i pro svého partnera. Možná překvapíte sami sebe. Začněte u základních hraček nebo se hned vrhněte na netradiční pomůcky. To je pouze na vás.

Orgasmus snižuje stres

Někteří lidé mají potíže s dosažením slasti, a to hlavně během běžného styku. Při používání pomůcek mají ženy mnohem větší šanci, že dosáhnou vrcholu a také postupně otevřou své tělo. Později se vám to podaří častěji také při sexu. Ženy mohou začít s naprostým základem, který představují nejrůznější vibrátory. Na trhu najdete obrovské množství variant, např.:

  • klasické, realistické, mini,
  • tlakové, na klitoris, pulzátory,
  • rotační, chytré, masážní hlavice,
  • anální, párové, XXL a další.

Vibrátory samozřejmě nejsou jedinou možností pro ženy. Venušiny kuličky jsou skvělou možností, jak prohloubit svůj zážitek a zároveň posílit pánevní dno. Takže s touto pomůckou zlepšíte své zdraví. Muži mohou zlepšit své zážitky s vakuovou pumpou, masturbátory nebo vibračními kroužky. Výzkumy prokázaly, že orgasmus snižuje stres a úzkosti, takže je to pro každého velmi důležité. Proto se nemusíte stydět za to, že tyto pomůcky používáte sami (nebo s partnerem).

Užijete si sex mnohem více

Používání hraček má mnoho výhod. Jednou z nich je také fakt, že své tělo naučíte, jak si užít sex. Erotické pomůcky zlepší sexuální zážitky a bude pro vás mnohem jednodušší dosáhnout orgasmu. Když je použijete v páru, zlepšíte a prohloubíte také svůj vztah. Každý pár někdy potřebuje oživit svůj život v posteli a pomocí pár hraček se vám to podaří poměrně snadno. Postelové hrátky se stanou oblíbenou částí vašeho dne a každý den se budete těšit na partnera nebo partnerku.

Poznáte své tělo

Jakmile důvěrně poznáte své tělo, budete se cítit mnohem sebevědoměji v posteli. Zároveň poznáte, co vám dělá nebo nedělá dobře. Partnerovi potom budete moci přesně říct, co od něj chcete nebo naopak nechcete. Podle výzkumů lidé, kteří masturbují každý týden, mají lepší pocit ze svého těla. Je to proto činnost, kterou nesmíte podceňovat. Pomůže vám nejen v posteli, ale také v běžném životě. Budete si mnohem více uvědomovat svou smyslnost a získáte novou sebedůvěru.

Klidnější a hlubší spánek

Spánek je extrémně důležitý pro každého z nás. Možná s tím máte vlastní zkušenost. Někdy se stane, že nemůžete usnout a potom si užijete a spíte během pár minut. Masturbace a orgasmus pomáhají tělu, aby se uvolnilo, podporují tvorbu hormonů štěstí a zároveň vás uklidní. S erotickými hračkami to zvládnete velmi efektivně a před spaním dosáhnete orgasmu rychleji.

Harmonie ve vztahu

Pravidelné používání a experimentování s hračkami a pomůckami vám hodně pomůže ve vztahu. Někdy jednoduše potřebujete v posteli něco nového a vzrušujícího. Na trhu existuje hodně hraček pro páry, např. párové vibrátory, erotické hry, masážní oleje, BDSM sady nebo lubrikační gely. A používat můžete společně samozřejmě i pomůcky, které jsou určené jen pro jedno pohlaví. Začněte s experimenty a užijete si společný čas mnohem více. A také upevníte svůj vztah.

5/5 - (1 vote)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *