|

Sex v pekárně s mladou holkou z live sex webcams

Pekarna

Tenkrát jsem byl ještě ze všeho hodně vyplašený. Bylo mi devatenáct let a po učňáku jsem nastoupil do pekárny a všeho se tam bál. V pekárně pracovaly spíš starší ženský a jen pár mladých mamin, co už měly každá svého chlapa. A také tam na ranní směně pracovala Eliška. Nádherná holka s výstavníma pětkama, namalovaná jako Barbína, prostě blondýnka s dlouhýma nohama. Ani jsem nechápal, proč dělá v pekárně, když mohla dělat sekretářku nějakému majiteli firmy a vydělala by dvakrát tolik.

S Eliškou jsem toho moc nenamluvil, když přišla na směnu, tak jsme se navzájem pozdravili slovem: ,,ahoj Eliško“. A když končila směna, tak se rozloučili slovem: ,,čau“. Hodně často jsem si představoval, jaké to asi je, milovat se s takovou krásnou dlouhonou prsatou holkou.

Každý den jsem se vracel po práci do svého prázdného bytu, měl jsem 3+1 v posledním patře s výhledem na celé město. V bytečku jsem měl velkou postel, naproti visela velká televize, hned vedle stůl s osobním počítačem, v kuchyni velká lednička a to mě k životu bohatě stačilo.

Každý týden jsem měl v pekárně jiné směny, střídaly se mi ranní, odpolední a noční. Elišku jsem vídal poměrně často a někdy na nás vyšly společné směny, takže práce utíkala o hodně lépe. Tenhle týden jsem Elišku vůbec nepotkával a směny utíkaly podstatně pomaleji. 

Pekar
Zdroj: Pexels.com / Vaibhav Jadhav

Ve středu jsem přišel z odpolední směny do bytu a zamířil si to rovnou k počítači. Dlouhá sex videa z Xvideos mě přestaly bavit, přepnul jsem Firefox prohlížeč a začal na seznamu hledat nějaké jiné stránky pro dospělé. Chtěl jsem si večer s někým povídat on-line. Klikl jsem na první erotickou stránku LIVE SEX WEBCAMS a začalo mě to tam docela bavit. Zadarmo jsem se zaregistroval a obdržel na webu své první erotické členství. Vzrušovalo mě, že na tomto erotickém chatu bylo snad tisíc pěkných holek, které si chtěly psát a zároveň na webkamerách ukazovaly svá velká prsa a honily si kundičku.

Večer jsem se několikrát udělal, jednou to bylo s krásnou prsatou černoškou, podruhé s okatou asiatkou a když jsem stříkal potřetí, vybral jsem si kozatou milfku z Německa.

Další dny probíhaly stejně. Odpoledne práce a večer EROTICKÝ CHAT a hodinová masturbace s holkami z live chatů.

V pátek večer jsem už do práce nemusel a těšil se, až zas budu masturbovat u nějaké krásky z live webkamer. Padla 23 hodina a já přešel do kategorie: ,,mladé holky“, krve by se ve mně člověk nedořezal. Na monitoru se mi objevila Eliška z naší pekárny. Na sobě měla průsvitnou podprsenku s kalhotkami bílé barvy a zrovna si s někým psala. V místnosti na chatu bylo snad 300 lidí z celého světa a lidé posílali Elišce dýška, jedno za druhým. Chvilku jsem to tam jen tak pozoroval a za chvilku česky pozdravil ,,Ahoj ve spolek“.

Nic se nedělo, ale asi po třech minutách Eliška odepsala: ,,Ahoj jak se máš a odkud jsi? Nestíhám všem odepisovat a jestli chceš, můžeš přijít na PRIVATE SEX CHAT“.

Napsal jsem jí, že jsem tu nový a že si přes debetní kartu dobiji kredit. Z debetky jsem tam nahrál na zkoušku 5000 korun a během minuty jsem to tam měl připsané. Eliška mi vzápětí napsala do okna: ,,Tak co půjdeš na Private?” Hned jsem zmáčknul enter a měl jsem ji jen pro sebe. Chvilku jsme si psali o tom, kde bydlím, co dělám, jestli mám nějakou holku nebo kamarádku na sex. Dobré bylo, že jsem neměl zapnutou webkameru, takže nemohla vědět, že se známe a děláme spolu ve stejné práci. Eliška se začala svlékat a moje péro stálo, jak mohutný stožár na plachetnici. Eliška si vyndala z nočního stolku velký fialový vibrátor, natřela ho lubrikačním gelem a začala se něžně projíždět. Nečekal jsem, že její orgasmus přijde tak brzo. Eliška začala stříkat mohutný gejzír orgasmů a několikrát za sebou se udělala.

Napsal jsem jí, že bych to chtěl zažít i ve skutečnosti. Odepsala mi jen: ,, Někdy možná.“ Rozloučili jsme se a šel jsem spát. Celý další týden, jsem chodil do práce a před Eliškou jsem dělal mrtvého brouka. Ale místo krátkého pozdravu, jsem se s ní začal bavit v delších větách a Eliška z toho byla trochu v rozpacích. Že si prý celou dobu myslela, že neumím mluvit.

Dalších 14 dní jsem chodil na erotické webkamery a když tam vysílala Eliška, dobíjel jsem si kredit a utrácel ho s ní na PRIVATE.

Další dny jsem s Eliškou komunikoval jak v práci, tak na live chatu a věděli jsme o sobě čím dál víc. Až jednoho dne mi na webce odepsala, zda bych si nezapnul webkameru, že by chtěla vědět s kým si celou dobu píše. Psal jsem jí, že to není dobrý nápad, že to celé zkazí. Ale byla neoblomná. Tak jsem zapnul webkameru a Eliška málem spadla ze židle. Pak se z ničeho nic vypnul celý chat a Eliška byla offline. Ten večer se tam už nepřihlásila.

Další týden jsem měl noční směnu a bál se, co nastane, až přijdu do práce a uvidí mě Eliška.

Normálně jsem začal balit koláče, jako každou směnu a ani si nevšiml, že za mnou stojí Eliška. A jen slyším: ,, Ahoj Michale musíme si o přestávce promluvit“ a odešla na jiný úsek, kde pracovala u koblížků.

Kolem druhé hodiny byla velká pauza a já šel do šatny, chtěl jsem se Elišce vyhnout u jídelny. Jenže se mi to nepovedlo a u dámské šatny, která byla hned vedle pánské, čekala Eliška a nešlo utéct.

Přišla ke mně, vrazila mi velkou pusu a řekla: ,,Michale dlouho ses mi líbil, proč jsi mi nenapsal na chatu, že jsi to ty!“

Stál jsem tam v úžasu a nezmohl se žádného slova.

Od Elišky jsem se dozvěděl, proč pracovala na erotickém chatu. Prý ji máma vyhodila z baráku a potřebovala rychle nějaké peníze, aby zaplatila podnájem. Už je tomu tři roky co Eliška nepracuje na live chatu. Bydlíme společně u mě doma a v práci jsme si napsaly i stejné směny. A víte, že spolu čekáme miminko?

Tak tohle byl náš příběh. 
Nesuď knihu podle obalu.

3.7/5 - (3 votes)

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *