Jak na orální sex?

Jak Na Oralni Sex

Zatímco u žen se orální sex setkává spíše s rozporuplnou reakcí, muži mají jasno a nedají na něj dopustit. Tak či tak, orální sex patří mezi jednu z nejoblíbenějších sexuálních praktik po celém světě. A přestože se ženy i muži pravděpodobně shodnou, že uspokojení muže ústy je poměrně snadné, vždy je prostor pro zlepšení. Aby tak byl váš příští orální sex pro všeho partnera skutečně nezapomenutelný, není na škodu se řídit několika radami, které vám přinášíme v dnešním článku.

Nikam nespěchejte

Než se do toho pustíte, uvědomte si, že orální sex není žádný závod a vy nemáte kam spěchat. Právě naopak – většina mužů ocení spíše pomalejší pohyby, který můžete doprovodit jak drážděním špičkou jazyka, tak hlazením a laskáním žaludu.

Navzdory pomalejšími tempu však zároveň nezapomínejte na dostatek nadšení – pokud vás samotnou orál moc nebaví a děláte ho spíše z nutnosti, nejspíš si ho příliš neužije ani váš partner. Jednoduše řečeno, orální sex by měl bavit vás oba!

Najděte rytmus

Jakmile je penis v pozoru, je čas najít vhodný rytmus, tedy pohyby hlavou nahoru a dolů. Opět můžete do hry zapojit i jazyk, na škodu není ani menší výpomoc rukou – v tomto případě by však pohyby ruky měly být v souladu s ústy. Někteří muži mají rádi, když budete pokračovat ještě chvíli po ejakulaci. Jelikož se však jedná o osobní preferenci, rozhodně si případné odmítnutí neberte osobně.

Pozor na zuby!

Asi nic nezkazí atmosféru víc než bolestivé zavadění zuby o jemnou kůži v intimních partiích. Dejte proto pozor na své ostré zoubky, samozřejmě pokud se tedy nejedná o záměr – i v té chvíli ale myslete na to, že takové kousnutí může pěkně zabolet.

Polykat – ano či ne?

Právě polykání při orálním sexu je nejčastějším rozporem mezi muži a ženami. Zatímco většina mužů ho miluje, mnoha ženám již po chuti tolik není. Na druhou stranu muži orální sex zpravidla rádi oplatí, tak proč to aspoň nezkusit?

Pokud vám však polykání vyloženě vadí, řešením může být jednoduše nechat partnera, ať „podaruje“ vaše ňadra či tvář. I tato metoda je mezi zástupci mužného pohlaví kupodivu velice oblíbená.

Oralni Sex
Zdroj: Pexels.com

Jak ovlivnit chuť spermatu

Pokud chcete svého partnera přece jen potěšit a začít s polykáním, ale jednoduše nemůžete vystát chuť spermatu, máme pro vás dobrou zprávu. Chuť spermatu totiž mohou muži do jisté míry ovlivnit, a to například konzumací ananasu či ananasového džusu, které mu dodá sladší chuť. 

Ke zhoršení chuti spermatu naopak vede častá konzumaci alkoholu, kouření, drogy či obecně špatný životní styl. A co by mělo být větší motivací ke zdravějšímu životnímu stylu, než kvalitní orální sex?

Rate this post

Podobné příspěvky

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *