Satisfyer Cloud Dancer Red
Satisfyer Cloud Dancer Red Jste spíše romantický typ? Světlo svíček a hudba jsou pro vás neodmyslitelnou součástí? Satisfyer Cloud Dancer je určen přímo pro vás. Úžasný vibrátor tlakových vln... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vibratory.net Nejlevnější | Skladem | 895 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 956 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 445 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Satisfyer Cloud Dancer Red
Jste spíše romantický typ? Světlo svíček a hudba jsou pro vás neodmyslitelnou součástí? Satisfyer Cloud Dancer je určen přímo pro vás. Úžasný vibrátor tlakových vln překvapí jedinečným, zasněným vzhledem: Transparentní povrch z hladkého silikonu, na dotek přitažlivé křivky a okouzlující design mraků jsou prostě neodolatelné pro každého. Pěkný vibrátor, který vás svede svým atraktivním vzhledem. To z něj dělá nejen perfektní volbu pro všechny beznadějné romantiky, ale také skvělou volbu jako dárek.
Velký důraz klade Cloud Dancer na svůj vzhled, protože jak všichni víme jí se i očima. Ale uspokojí vás i vnitřní hodnoty vibrátoru: 11 programů tlakových vln a 12 vibračních režimů lze libovolně kombinovat. Bezkontaktní stimulace klitorisu spojená se vzrušujícími vibracemi není potěšením jen pro single hrátky. Díky své praktické velikosti a nádhernému designu je Cloud Dancer ideální i pro intimní chvilky ve dvou - díky vodotěsné úpravě (IPX7) dokonce i ve vaně nebo ve sprše. Vibrátor s tlakovou vlnou je vyroben z hygienického silikonu šetrného k pokožce. Materiál lze snadno vyčistit čisticím prostředkem na hračky nebo teplou vodou a jemným mýdlem. Přiložený USB nabíjecí kabel poskytne vašemu erotickému miláčkovi opět plný výkon. Nechte se svést vibrátorem Satisfyer Cloud Dancer a užijte si příjemné chvíle plné smyslnosti!
| Simultánní stimulace klitorisu pomocí tlakových vln a vibrací | |
| Simultánní stimulace klitorisu pomocí tlakových vln a vibrací | |
Parametry
| Délka | 9 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Váha | 121 g |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | 100% vodotěsný |
| Aplikace do telefonu | Ne |
| Kvalitní silikon | Ano |
| Vibrace i sání | Ano |
| Air Pulse | Ano |
| Vyhřívaný | Ne |
| Vodotěsný | IPX7 |
| Luxusní | Ano |
| Barva | červená |
| Materiál | silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| Typ výrobku | Dámské |
| Distribuce | CZ |
| Velikost | malé (do 7 cm) |
| Tvrdost materiálu | pevnější |
| Vhodné pro | pro ženy |
| hypoalergenní | Ano |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | klitoris |
| typ | podtlakové,stimulátor klitorisu |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | texturovaný |
| Požadované vlastnosti | podtlakové |
| materiál | ABS plast,silikon |
| barva | červená |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | méně než 10 cmcm |
| celková délka | 9cm |
| průměr - rozpětí | méně než 2 cmcm |
| průměr | 1.4cm |
Doplňkové informace
| Kategorie | Satisfyer |
|---|---|
| Výrobce: SATISFYER | SATISFYER — Satisfyer |
| Air Pulse: Ano | Ano — Satisfyer |
| Aplikace do telefonu: Ne | Ne — Satisfyer |
| Barva: červená | červená — Satisfyer |
| celková délka: 9cm | 9cm — Satisfyer |
| Délka: 9 cm | 9 cm — Satisfyer |
| délka - rozpětí: méně než 10 cmcm | méně než 10 cmcm — Satisfyer |
| Distribuce: CZ | CZ — Satisfyer |
| Erotogenní zóna: Klitoriální | Klitoriální — Satisfyer |
| hypoalergenní: Ano | Ano — Satisfyer |
| Je na elektřinu?: Ano | Ano — Satisfyer |
| Kvalitní silikon: Ano | Ano — Satisfyer |
| lubrikace: na vodní bázi | na vodní bázi — Satisfyer |
| Luxusní: Ano | Ano — Satisfyer |
| Materiál: silikon | silikon — Satisfyer |
| Napájení: Ze sítě | Ze sítě — Satisfyer |
| ovládání: manuální | manuální — Satisfyer |
| povrch: texturovaný | texturovaný — Satisfyer |
| Požadované vlastnosti: podtlakové | podtlakové — Satisfyer |
| pro koho: pro ženy | pro ženy — Satisfyer |
| průměr: 1.4cm | 1.4cm — Satisfyer |
| průměr - rozpětí: méně než 2 cmcm | méně než 2 cmcm — Satisfyer |
| Pulzace: ano | ano — Satisfyer |
| Speciální funkce: 2 vibrační motory | 2 vibrační motory — Satisfyer |
| stimulace: klitoris | klitoris — Satisfyer |
| Tvrdost materiálu: pevnější | pevnější — Satisfyer |
| typ: podtlakové,stimulátor klitorisu | podtlakové,stimulátor klitorisu — Satisfyer |
| Typ baterie: Nabíjecí akumulátor | Nabíjecí akumulátor — Satisfyer |
| Typ napájení: nabíjení USB kabelem | nabíjení USB kabelem — Satisfyer |
| Typ výrobku: Dámské | Dámské — Satisfyer |
| Váha: 121 g | 121 g — Satisfyer |
| Velikost: malé (do 7 cm) | malé (do 7 cm) — Satisfyer |
| Vhodné pro: pro ženy | pro ženy — Satisfyer |
| Vibrace: ano | ano — Satisfyer |
| Vibrace i sání: Ano | Ano — Satisfyer |
| vibrační/pulsační programy: Ano | Ano — Satisfyer |
| Vlastnost materiálu: Měkký na dotek | Měkký na dotek — Satisfyer |
| Voděodolnost: ano | ano — Satisfyer |
| Vodotěsnost: 100% vodotěsný | 100% vodotěsný — Satisfyer |
| Vodotěsný: IPX7 | IPX7 — Satisfyer |
| Vyhřívaný: Ne | Ne — Satisfyer |
| zkušenost: pro začátečníky | pro začátečníky — Satisfyer |