Satisfyer Double Fun
Naše Double Fun silně stimuluje oba partnery při sexu. Tvar U je napasován uvnitř i vně – zajišťuje svůdný pocit pro klitoris, bod G a penis. Tato technologicky vyspělá hračka s povolenou aplikací je... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 749 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 796 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 1 359 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 1 491 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Naše Double Fun silně stimuluje oba partnery při sexu. Tvar U je napasován uvnitř i vně – zajišťuje svůdný pocit pro klitoris, bod G a penis. Tato technologicky vyspělá hračka s povolenou aplikací je vylepšena o hraní na dálku a další!
Satisfyer Double Fun obohatí váš milostný život o silné vibrace, které vás oba smyslně stimulují. Klasický vibrátor pro páry ve tvaru U se nosí při milování a stimuluje celý penis a také bod G pomocí vkládacího hřídele. Druhý motor je ukrytý na druhém konci párového vibrátoru a zároveň stimuluje klitoris. Vibrátor pro páry je vyroben z tělu příjemného silikonu, který je na pokožce obzvláště jemný. Vaše společná zábava může pokračovat i ve sprše nebo ve vaně: Satisfyer Double Fun je díky své voděodolné úpravě (IPX7) ideálním společníkem pro mokré i divoké radovánky. Pokud vašemu zařízení někdy dojde pára, můžete integrované baterie dobít pomocí přiloženého nabíjecího kabelu USB.
Ovládání je také intuitivní: Různé vibrační programy lze ovládat pomocí ovládacího panelu na samotném vibrátoru pro páry, pomocí přiloženého bezdrátového dálkového ovládání nebo pomocí aplikace Satisfyer Connect. S aplikací můžete objevit ještě více vylepšení pro vaše milování: Můžete si vytvořit vlastní vibrační programy, převzít kontrolu nad Satisfyerem svého partnera nebo propojit svůj účet se Spotify a další – je toho hodně, co můžete objevovat! Aplikace je zdarma a je k dispozici pro Android, iOS a Apple Watch.
Tato atmosféra ve tvaru U okoření pronikavý sex pro oba partnery a jeho cílem je potěšit zejména bod G a klitoris. Tato smyslná vibrace je vyrobena z měkkého pružného silikonu bezpečného pro tělo a vyznačuje se jedinečným sklopným mechanismem, který přidává na potěšení s každým přírazem.
Double Fun se dodává ve spojení s charakteristickým dálkovým ovládáním pro snadné změny nastavení v okamžiku a také s aplikací Satisfyer Connect, která umožňuje rozsáhlé a neomezené ovládání. Double Fun vylepší vaši hru o silný tvar, elegantní kovové detaily a silný tichý motor. Udě
Náš Double Fun stimuluje oba partnery během sexu. Díky designu ve tvaru písmene U zajišťuje smysluplnou stimulaci klitorisu, bodu G a penisu. Tuto moderní hračku lze ovládat na dálku pomocí aplikace!
| Kompatibilní s bezplatnou aplikací Satisfyer – k dispozici pro iOS a Android | |
![]() |
2 výkonné motory přenášejí intenzivní vibrace celou hračkou |
| Ideální pro páry |
| Záruka 15 let | 2 supersilné motory |
| s dálkovým ovládáním |
Parametry
| Délka | 9.3 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 96.5 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Fialová |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory, Mobilní aplikace, Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro páry |
| zkušenost | pro pokročilé |
| stimulace | G-bod,klitoris,penis,vagína |
| typ | chytré,párové,s mobilní aplikací |
| velikost | standard |
| ovládání | bezdrátové dálkové ovládání,hlasem/zvukem,manuální,přes mobilní aplikaci |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | pulzační |
| materiál | silikon |
| barva | fialová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | méně než 10 cmcm |
