Satisfyer Threesome 3
Smyslná stimulace klitorisu a stydkých pysků Vyrobeno ze super měkkého lékařského silikonu šetrného k pokožce, který je hladký na dotek a velmi hygienický Tři výkonné motory vytvářejí silné vibrace v... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 591 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 611 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 796 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 599 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
| Smyslná stimulace klitorisu a stydkých pysků | |
| Vyrobeno ze super měkkého lékařského silikonu šetrného k pokožce, který je hladký na dotek a velmi hygienický | |
| Tři výkonné motory vytvářejí silné vibrace v celé hračce |
Buďte znalci svého potěšení! Tento všestranný vibrátor Lay-on je vybaven pevn
Inovativní Satisfyer Threesome 3 se 3 flexibilními rameny pro potěšení a 3 výkonnými motory poskytuje stimulaci stydkých pysků a klitorisu v široké oblasti. Měkký silikon je obzvláště šetrný k pokožce.
- Výkonný položený vibrátor pro stimulaci klitorisu/stydkých pysků
- Pevné tělo s pružnými pažemi, které lze nastavit tak, aby zasáhly správná místa
- Více výkonu se 3 motory a silnějšími, hlubšími vibracemi
- 3 motory s 2 x 12 vibračními programy
- Silikonová flex technologie
- Silikon šetrný k tělu
- Vodotěsný IPX7
- Režim šeptání
- Dobíjecí
- USB magnetický nabíjecí kabel součástí balení
- Snadno se čistí
| Smyslná stimulace klitorisu a stydkých pysků | |
Parametry
| Délka | 14 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.7 cm |
| Vibrace | ano |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Růžová |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | klitoris,prsa a bradavky,vagína |
| typ | přikládací |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| materiál | silikon |
| barva | růžová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 14cm |
| použitelná délka | 5cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.3cm |