You2Toys Triple Teaser Strapless Strap-On
You2Toys Triple Teaser Strapless Strap-On Pevná kostra potažená jemným příjemným silikonem. Samozřejmostí je voděodolnost. Stačí tedy jen zavést do vagíny a análku a nyní můžete svého parnera či... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 768 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 846 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 849 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
You2Toys Triple Teaser Strapless Strap-On
Pevná kostra potažená jemným příjemným silikonem. Samozřejmostí je voděodolnost. Stačí tedy jen zavést do vagíny a análku a nyní můžete svého parnera či partnerku řádně uspokojit.
- trojité proniknutí
- pro lesbické páry nebo výměnu rolí s partnerem
- zavádí se do vagíny a do análu zároveň
- voděodolnost
- hedvábně hebký materiál
- silikon s PU povlakem
- snadné čištění
- kombinujte s lubrikanty na vodní bázi
- je bez ftalátů
You2Toys Triple Teaser Strapless Strap-On
Pevná kostra potažená jemným příjemným silikonem. Samozřejmostí je voděodolnost. Stačí tedy jen zavést do vagíny a análku a nyní můžete svého parnera či partnerku řádně uspokojit.
- trojité proniknutí
- pro lesbické páry nebo výměnu rolí s partnerem
- zavádí se do vagíny a do análu zároveň
- voděodolnost
- hedvábně hebký materiál
- silikon s PU povlakem
- snadné čištění
- kombinujte s lubrikanty na vodní bázi
- je bez ftalátů
Parametry
| Délka | 20 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 4 cm |
| Průměr min. | 1.4 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Silikon |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Pro páry, G-bod |
| Typ výrobku | Dámské |
| Distribuce | CZ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Párové pomůcky, Strap-on penis |
|---|---|
| Výrobce: YOU2TOYS | YOU2TOYS — Párové pomůcky, YOU2TOYS — Strap-on penis |
| Barva: Fialová | Fialová — Párové pomůcky, Fialová — Strap-on penis |
| Délka: 20 cm | 20 cm — Párové pomůcky, 20 cm — Strap-on penis |
| Distribuce: CZ | CZ — Párové pomůcky, CZ — Strap-on penis |
| Erotogenní zóna: Anální, Vaginální, Pro páry, G-bod | Anální, Vaginální, Pro páry, G-bod — Párové pomůcky, Anální, Vaginální, Pro páry, G-bod — Strap-on penis |
| Materiál: Silikon | Silikon — Párové pomůcky, Silikon — Strap-on penis |
| Průměr max.: 4 cm | 4 cm — Párové pomůcky, 4 cm — Strap-on penis |
| Průměr min.: 1.4 cm | 1.4 cm — Párové pomůcky, 1.4 cm — Strap-on penis |
| Pulzace: ne | ne — Párové pomůcky, ne — Strap-on penis |
| Typ výrobku: Dámské | Dámské — Párové pomůcky, Dámské — Strap-on penis |
| Vibrace: ne | ne — Párové pomůcky, ne — Strap-on penis |
| Voděodolnost: ano | ano — Párové pomůcky, ano — Strap-on penis |
| Vodotěsnost: ne | ne — Párové pomůcky, ne — Strap-on penis |