Satisfyer Endless Joy
Ať už seshora dolů, pod nebo nad či kolem dokola, vibrátor Endless Joy nabízí nespočet způsobů, jak dosáhnout vyvrcholení! Díky 3 výkonným motorům a více než 100 možným kombinacím vibrací je tato... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 658 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 701 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 748 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ať už seshora dolů, pod nebo nad či kolem dokola, vibrátor Endless Joy nabízí nespočet způsobů, jak dosáhnout vyvrcholení! Díky 3 výkonným motorům a více než 100 možným kombinacím vibrací je tato univerzální hračka jednoduše neporazitelná!
Satisfyer Endless Joy je vibrátor pro páry, který díky více než 14 různým možnostem použití přináší nekonečnou zábavu a rozmanitost. Tento multifunkční párový vibrátor z jemného silikonu je vybaven 3 silnými motorky, které vás budou rozmazlovat vzrušujícími, hlubokými vibracemi na vašich žhavých místech.
První motorek se skrývá v objemném hlavním tělese, druhý a třetí pak v menších ramenech. Vibrace tykadel lze ovládat odděleně od hlavního tělesa a umožní vám tak vzrušující kombinace, které můžete používat nejrůznějším způsobem. Pomocí dvou tlačítek ovládáte vždy 10 rozmanitých vibračních stupňů a můžete tak vytvořit až 100 variací vzrušujících vibrací.
| 14 různých možností použití poskytuje širokou škálu možností pro mnoho hodin naplněných všestranným a vzrušujícím hraním | |||||
První motorek se skrývá v objemném hlavním tělese, druhý a třetí pak v menších ramenech. Vibrace tykadel lze ovládat odděleně od hlavního tělesa a umožní vám tak vzrušující kombinace, které můžete používat nejrůznějším způsobem. Pomocí dvou tlačítek ovládáte vždy 10 rozmanitých vibračních stupňů a můžete tak vytvořit až 100 variací vzrušujících vibrací.
|
Parametry
| Délka | 13.02 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Vibrace | ano |
| Váha | 82 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, Pro páry, G-bod, Penis, Prostata |
| Speciální funkce | 3 vibrační motory |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy,pro páry |
| zkušenost | pro pokročilé |
| stimulace | klitoris,penis,prsa a bradavky,vagína |
| typ | párové,přikládací |
| velikost | standard |
| ovládání | bezdrátové dálkové ovládání,manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | extra tiché |
| materiál | silikon |
| barva | růžová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| použitelná délka | 13.5cm |