Shots PUMPED Aqua-Pro Submersible Automatic Pump AI Enabled Black - elektrická vakuová vodní pumpa
Aqua Pro – ponořitelná vakuová pumpa s AI technologií Ponořitelná vakuová pumpa Aqua Pro s AI technologií ti otevře nové možnosti růstu*. Vložka z hebkého silikonu zajišťuje pohodlný zážitek při... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Aqua Pro – ponořitelná vakuová pumpa s AI technologií
Ponořitelná vakuová pumpa Aqua Pro s AI technologií ti otevře nové možnosti růstu*. Vložka z hebkého silikonu zajišťuje pohodlný zážitek při každém použití. Překvap sám sebe tím, jak velký můžeš být! Stisknutím jediného tlačítka vytvoří mimořádně výkonná pumpa silný podtlak, který rychle a efektivně podpoří tvou erekci. Měkký silikonový otvor perfektně přilne k pokožce, ale zároveň zůstává pohodlný – můžeš si tak užívat její účinky ve vodě i mimo ni bez obav. Integrovaná AI technologie navíc pamatuje tvé poslední nastavení, takže při každém použití zažiješ osobní a plynulý zážitek.
Před použitím si pečlivě přečti celý návod.
Pumpa Aqua Pro je erotická pomůcka navržená pro sexuální potěšení – přikládá se na penis, kde vytváří podtlak a podporuje prokrvení. Používá se pro dočasný efekt před nebo během masturbace či sexuální aktivity. Pumpa je určena výhradně pro použití na penisu – nepoužívej ji na jiné části těla, mohla by způsobit poranění.
Pumpa může mít i zdravotní přínosy – někteří lékaři ji doporučují při problémech s erektilní dysfunkcí (ED), protože pravidelným používáním může podpořit prokrvení genitální oblasti.
Vložitelná dél Ponořitelná (vodní) vakuová pumpa Aqua Pro s AI technologií ti otevře nové možnosti růstu*. Vložka z hebkého silikonu zajišťuje pohodlný zážitek při každém použití. Překvap sám sebe tím, jak velký můžeš být! Stisknutím jediného tlačítka vytvoří mimořádně výkonná pumpa silný podtlak, který rychle a efektivně podpoří tvou erekci. Měkký silikonový otvor perfektně přilne k pokožce, ale zároveň zůstává pohodlný – můžeš si tak užívat její účinky ve vodě i mimo ni bez obav. Integrovaná AI technologie navíc pamatuje tvé poslední nastavení, takže při každém použití zažiješ osobní a plynulý zážitek. Pumpa Aqua Pro je erotická pomůcka navržená pro sexuální potěšení – přikládá se na penis, kde vytváří podtlak a podporuje prokrvení. Používá se pro dočasný efekt před nebo během masturbace či sexuální aktivity. Pumpa je určena výhradně pro použití na penisu – nepoužívej ji na jiné části těla, mohla by způsobit poranění. Pumpa může mít i zdravotní přínosy – někteří lékaři ji doporučují při problémech s erektilní dysfunkcí (ED), protože pravidelným používáním může podpořit prokrvení genitální oblasti. Vložitelná délka: 19.00 cm Hlučnost: 60 DBAqua Pro – ponořitelná vakuová pumpa s AI technologií
Parametry
| Délka | 31.5 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 7.4 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 400 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Zdravotní pomůcka, Penis |
| Distribuce | CZ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Elektronické pumpy |
|---|---|
| Výrobce: SHOTS TOYS | SHOTS TOYS — Elektronické pumpy |
| Barva: Černá | Černá — Elektronické pumpy |
| Délka: 31.5 cm | 31.5 cm — Elektronické pumpy |
| Distribuce: CZ | CZ — Elektronické pumpy |
| Erotogenní zóna: Zdravotní pomůcka, Penis | Zdravotní pomůcka, Penis — Elektronické pumpy |
| Materiál: ABS/Silikon | ABS/Silikon — Elektronické pumpy |
| Napájení: Nabíječka | Nabíječka — Elektronické pumpy |
| Průměr: 7.4 cm | 7.4 cm — Elektronické pumpy |
| Typ baterie: Nabíjecí akumulátor | Nabíjecí akumulátor — Elektronické pumpy |
| Váha: 400 g | 400 g — Elektronické pumpy |
| Vibrace: ne | ne — Elektronické pumpy |
| Voděodolnost: ano | ano — Elektronické pumpy |
| Vodotěsnost: ano | ano — Elektronické pumpy |