Boners Penis Pump No. 2
Boners Penis Pump No. 2 Dodejte svému penisu větší objem pomocí této pumpy na penis od značky Boners. Naneste trochu lubrikantu na vodní bázi do otvoru a na penis a nechte penis vklouznout dovnitř.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 470 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 799 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Boners Penis Pump No. 2
Dodejte svému penisu větší objem pomocí této pumpy na penis od značky Boners. Naneste trochu lubrikantu na vodní bázi do otvoru a na penis a nechte penis vklouznout dovnitř. Začněte pumpovat pomocí prstové pumpy a sledujte, jak váš penis pokaždé trochu povyroste. Pomocí tlačítka pro uvolnění tlaku vzduchu můžete vakuum kdykoli uvolnit. Pumpa má větší velikost, díky čemuž je ideální pro zkušenější uživatele.
Boners Penis Pump No. 2
Dodejte svému penisu větší objem pomocí této pumpy na penis od značky Boners. Naneste trochu lubrikantu na vodní bázi do otvoru a na penis a nechte penis vklouznout dovnitř. Začněte pumpovat pomocí prstové pumpy a sledujte, jak váš penis pokaždé trochu povyroste. Pomocí tlačítka pro uvolnění tlaku vzduchu můžete vakuum kdykoli uvolnit. Pumpa má větší velikost, díky čemuž je ideální pro zkušenější uživatele.
Proč si vybrat pumpu na penis od Boners:
- kompatibilní s lubrikanty na vodní bázi
- prstová pumpa
- tlačítko pro uvolnění tlaku
- ideální pro zkušenější uživatele
Parametry
| Délka | 32 cm |
|---|---|
| Průměr | 6.9 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | transparentní |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |
| Určení | Pro muže |
| zkušenosti | pro začátečníky |
| stimulace | Penis |
| provedení | nevibrační |
| napájení | bez napájení |
| vlastnosti | manuální,pro lepší erekci |
| voděodolnost | není voděodolné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a vícecm |
| celková délka | 33.4cm |
| použitelná délka | 28cm |
| průměr - rozpětí | 5 a vícecm |
| průměr | 7.6cm |
| podrobnější rozměry | [CZ:výška válce 33,4 cm, použitelná délka 28 cm, průměr válce 7,6 cm, vnitřní průměr manžety roztažitelný od 2,5 cm, délka hadičky 26,3 cm, průměr hadičky 1,1 cm, délka pístu 21 cm, šířka pístu 6,2 cm] [SK:výška valca 33,4 cm, použiteľná dĺžka 28 cm, priemer valca 7,6 cm, vnútorný priemer manžety roztiahnuteľný od 2,5 cm, dĺžka hadičky 26,3 cm, priemer hadičky 1,1 cm, dĺžka piestu 21 cm , šírka piestu 6,2 cm] |