Dream Sleeve Lips The Handy
Náhradní návlek pro masturbátor Handy! Měkký návlek Dream Sleeve od Handy má jemně tvarovanou stimulační vroubkovanou texturu, který vám připomene těsný vnitřek vagíny. Výměna vzrušujícího návleku... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Náhradní návlek pro masturbátor Handy!
Měkký návlek Dream Sleeve od Handy má jemně tvarovanou stimulační vroubkovanou texturu, který vám připomene těsný vnitřek vagíny.
Výměna vzrušujícího návleku zajišťuje větší rozmanitost stimulace, maximální potěšení a hygienické použití.
Pro dlouhodobé a udržitelné používání masturbátoru Handy!
Návlek je velmi pružný - hodí se pro každý penis.
Opakovaně použitelný – snadno se čistí.
Součásti balení je pevné pouzdro (ABS) pro diskrétní a prachotěsné skladování.
Náhradní návlek s vroubkovanou texturou pro masturbátor Handy!
Hedvábně měkký návlek Dream Sleeve od Handy se stimulační vroubkovanou texturou, vám připomene těsný vnitřek vagíny.
Výměna návleku zajišťuje větší rozmanitost stimulace, maximální potěšení a hygienické použití.
Pro dlouhodobé a udržitelné používání masturbátoru Handy!
Návlek je velmi pružný, takže se hodí pro každý penis.
Díky snadnému čištění, můžete opakovaně používat.
Součásti balení je pevné pouzdro (ABS) pro diskrétní a prachotěsné skladování.
Parametry
| Délka | 13 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 2.2 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 235 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Čirá |
| Materiál | Gel |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Distribuce | CZ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k masturbátorům |
|---|---|
| Výrobce: THE HANDY | THE HANDY — Příslušenství k masturbátorům |
| Barva: Čirá | Čirá — Příslušenství k masturbátorům |
| Délka: 13 cm | 13 cm — Příslušenství k masturbátorům |
| Distribuce: CZ | CZ — Příslušenství k masturbátorům |
| Erotogenní zóna: Penis | Penis — Příslušenství k masturbátorům |
| Materiál: Gel | Gel — Příslušenství k masturbátorům |
| Průměr: 2.2 cm | 2.2 cm — Příslušenství k masturbátorům |
| Pulzace: ne | ne — Příslušenství k masturbátorům |
| Váha: 235 g | 235 g — Příslušenství k masturbátorům |
| Vibrace: ne | ne — Příslušenství k masturbátorům |
| Vlastnost materiálu: Měkký na dotek | Měkký na dotek — Příslušenství k masturbátorům |
| Voděodolnost: ano | ano — Příslušenství k masturbátorům |
| Vodotěsnost: ano | ano — Příslušenství k masturbátorům |