The Handy TrueGrip Gen 2 Sleeve
The Handy TrueGrip Gen 2 Sleeve Náhradní návlek pro masturbátor The Handy. Opakovaně použitelné – snadno se čistí. Proč si vybrat TrueGrip Gen 2 Sleeve od The Handy: Vzrušující texturovaný (náhradní)... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vibratory.net Nejlevnější | Skladem | 675 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
The Handy TrueGrip Gen 2 Sleeve
Náhradní návlek pro masturbátor The Handy. Opakovaně použitelné – snadno se čistí.
Proč si vybrat TrueGrip Gen 2 Sleeve od The Handy:
- Vzrušující texturovaný (náhradní) rukáv
- Pro Handy masturbátor
- Uzavřeno na jednom konci
- Velmi pružné – padne každému penisu
- Lze použít i bez The Handy
- Hedvábně měkký TPE
- Snadné čištění
- Lubrikace na vodní bázi
Rozměry:
Délka 13 cm - 14 cm, vnitřní Ø 2,1 cm
The Handy TrueGrip Gen 2 Sleeve
Hedvábně měkký originální rukáv True Grip Gen 2 od The Handy s rozmanitou vroubkovanou texturou pro intenzivní masáž penisu. Uzavřené na jednom konci, velmi pružné – padne každému penisu. Lze použít i bez The Handy. Opakovaně použitelné, odolné a snadno se čistí. Lze jej otočit naruby pro různé délky a stimulační textury.
Proč si vybrat TrueGrip Gen 2 Sleeve od The Handy:
- Vzrušující texturovaný (náhradní) rukáv
- Pro Handy masturbátor
- Uzavřeno na jednom konci
- Velmi pružné – padne každému penisu
- Lze použít i bez The Handy
- Hedvábně měkký TPE
- Snadné čištění
- Lubrikace na vodní bázi
Rozměry:
Délka 13 cm - 14 cm, vnitřní Ø 2,1 cm
Parametry
| Délka | 14 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 2.1 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 10 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | 100% vodotěsný |
| Barva | Čirá |
| Materiál | měkký gel |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Distribuce | CZ |
| Vhodné pro | pro muže |
| ohebný | Ano |
| stimulační výstupky | Ano |
| neprůchozí | Ano |
| Je na elektřinu? | Ne |
Doplňkové informace
| Kategorie | Příslušenství k masturbátorům |
|---|---|
| Výrobce: THE HANDY | THE HANDY — Příslušenství k masturbátorům |
| Barva: Čirá | Čirá — Příslušenství k masturbátorům |
| Délka: 14 cm | 14 cm — Příslušenství k masturbátorům |
| Distribuce: CZ | CZ — Příslušenství k masturbátorům |
| Je na elektřinu?: Ne | Ne — Příslušenství k masturbátorům |
| Materiál: měkký gel | měkký gel — Příslušenství k masturbátorům |
| neprůchozí: Ano | Ano — Příslušenství k masturbátorům |
| ohebný: Ano | Ano — Příslušenství k masturbátorům |
| Průměr: 2.1 cm | 2.1 cm — Příslušenství k masturbátorům |
| Pulzace: ne | ne — Příslušenství k masturbátorům |
| stimulační výstupky: Ano | Ano — Příslušenství k masturbátorům |
| Váha: 10 g | 10 g — Příslušenství k masturbátorům |
| Vhodné pro: pro muže | pro muže — Příslušenství k masturbátorům |
| Vibrace: ne | ne — Příslušenství k masturbátorům |
| Vlastnost materiálu: Měkký na dotek | Měkký na dotek — Příslušenství k masturbátorům |
| Voděodolnost: ano | ano — Příslušenství k masturbátorům |
| Vodotěsnost: 100% vodotěsný | 100% vodotěsný — Příslušenství k masturbátorům |