You2Toys Lady Love
Fialový, voděodolný minivibrátor je příjemným společníkem na dlouhé cesty. Délka: 11,5 cm, průměr 1,8-2,2 cm. Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 1x AA. Návod k použití.... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 307 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 328 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 399 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Fialový, voděodolný minivibrátor je příjemným společníkem na dlouhé cesty.
Délka: 11,5 cm, průměr 1,8-2,2 cm.
Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 1x AA.
Elegantní, vibrátor skormných rozměrů je ideálním společníkem do práce či dlouhé cesty. Vibrátor je voděodolný, a tak si s ním lze užívat i ve sprče či vaně.
Baterie nejsou součástí balení. Doporučujeme zakoupit baterie 1x AA.
Parametry
| Délka | 11.5 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 2.2 cm |
| Průměr min. | 1.8 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Fialová |
| Materiál | Plast |
| Typ baterie | Baterie AA |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Klasické baterie |
| Erotogenní zóna | Vaginální |
| Distribuce | CZ |