Womanizer Duo Black
Pomůcka kombinuje intenzivní stimulaci klitorisu a silnou vibrační dráždivost bodu G. Technologii Pleasure Air ™ obklopuje klitoris vlnami tlaku vzduchu, zatímco vibrátor poskytuje hluboké pulzace... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 3 771 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 3 799 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 4 235 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 4 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pomůcka kombinuje intenzivní stimulaci klitorisu a silnou vibrační dráždivost bodu G. Technologii Pleasure Air ™ obklopuje klitoris vlnami tlaku vzduchu, zatímco vibrátor poskytuje hluboké pulzace uvnitř vašeho těla. Po zapnutí bude Womanizer ™ DUO pracovat v kontaktu s pokožkou díky technologii Smart Silence ™ a zůstane v pohotovostním režimu, když se nepoužívá. To znamená, že Womanizer Duo začíná až, když se dostane do styku s pokožkou. Do té doby zůstane v pohotovostním režimu a vrátí se do pohotovostního režimu, když je Duo vyjmuto z těla. Takže se nemusíte obávat nepříjemných vibračních zvuků, když se Duo nepoužívá - i když si ho užíváte se svým partnerem.
- ergonomický tvar
- voděodolnost
- pružné vibrační rameno na dráždění uvnitř vagíny
- 12 vibračních stupňů a sací hubice na klitoris má 12 sacích impulzů.
- tichý chod
- evoluční technologie vám během několika vteřin poskytne orgasmy
- Dobíjecí, nabíjí se přes USB kabel.
- Provoz až dvě hodiny po plném nabití.
- Vyroben ze 100 % lékařského silikonu, je šetrný k pokožce
- obsah balení: USB kabel, 2 x sací náhubek, saténový sáček, elegantní box
- délka : 19,2 cm x 12 cm
- průměr: 3 cm
Luxusní stimulátor pro ženy Womanizer™ DUO
Pomůcka kombinuje intenzivní stimulaci klitorisu a silnou vibrační dráždivost bodu G. Technologii Pleasure Air ™ obklopuje klitoris vlnami tlaku vzduchu, zatímco vibrátor poskytuje hluboké pulzace uvnitř vašeho těla. Po zapnutí bude Womanizer ™ DUO pracovat v kontaktu s pokožkou díky technologii Smart Silence ™ a zůstane v pohotovostním režimu, když se nepoužívá. To znamená, že Womanizer Duo začíná až, když se dostane do styku s pokožkou. Do té doby zůstane v pohotovostním režimu a vrátí se do pohotovostního režimu, když je Duo vyjmuto z těla. Takže se nemusíte obávat nepříjemných vibračních zvuků, když se Duo nepoužívá - i když si ho užíváte se svým partnerem.
- zajímavý vzhled
- ergonomický tvar
- voděodolnost
- pružné vibrační rameno na dráždění uvnitř vagíny má 12 vibračních stupňů a sací hubice na klitoris má 12 sacích impulzů.
- tichý chod
- evoluční technologie vám během několika vteřin poskytne orgasmy
- Dobíjecí, nabíjí se přes USB kabel.
- Provoz až dvě hodiny po plném nabití.
- Vyroben ze 100 % lékařského silikonu, je šetrný k pokožce
- obsah balení: USB kabel, 2 x sací náhubek, saténový sáček, elegantní box
Rozměr:
- délka : 19,2 cm x 12 cm
- průměr: 3 cm
Parametry
| Délka | 20.3 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Distribuce | CZ |
| Průměr | 5.8 cm |
| Speciální funkce | 2 vibrační motory |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro náročné |
| stimulace | G-bod,klitoris,vagína |
| typ | G-bod,luxusní,podtlakové,s dráždidlem klitorisu |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | podtlakové |
| materiál | ABS plast,silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a více cmcm |
| celková délka | 20cm |
| použitelná délka | 10.8cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.4cm |