Womanizer Duo 2 - vibrátor pro bod G a klitoris - zelený
Výrobce: Womanizer
Skladem (4 Obchod)
Nejlevněji — 3 745 Kč
Womanizer DUO 2 - úplně nová generace se zcela revoluční funkcí Afterglow pro dokonalý závěr každého orgasmu! 30denní garance orgasmu! Womanizer stimulátory klitorisu s patentovanou technologií... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| vibratory.net Nejlevnější | Skladem | 3 745 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 3 771 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 3 799 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 4 223 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Womanizer DUO 2 - úplně nová generace se zcela revoluční funkcí Afterglow pro dokonalý závěr každého orgasmu! 30denní garance orgasmu! Womanizer stimulátory klitorisu s patentovanou technologií Pleasure Air jsou unikátní hračky, které ženám přináší klitoriální orgasmus dokonce během 60 sekund. 73 % dotázaných žen zažilo díky nim i vícenásobné orgasmy!Proč si zamiluješ Womanizer DUO 2?Womanizer DUO 2 spojuje stimulaci klitorisu vzduchovými pulzy a vibrace na G-bod - takže pokud hledáš duální orgasmus, je to hračka právě pro tebe. Nová funkce Afterglow ti jedním stiskem změní stimulaci na jemný, uklidňující režim - závěr orgasmu ještě nikdy nebyl tak příjemný a něžný. Díky Smart Silence kontroly se spustí, jen když je v těsné blízkosti těla, takže prožiješ diskrétní, tichý a sofistikovaný zážitek.Proč holky milují Womanizer DUO 2Afterglow: speciální zklidnění po orgasmu.Duální stimulace: G-bod vibrace + stimulace klitorisu.Pleasure Air technologie: bezdotykový, pulzující zážitek.Smart Silence: ztišení a aktivace při kontaktu s tělem.14 intenzit sání a 10 vibračních režimů: plně na míru podle nálady.Dva nástavce na sání: pro perfektní padnutí různým tělům.Ergonomické flexibilní rameno: navržené na dráždění G-bodu.100% voděodolný: vezmi ho s sebou do vany nebo sprchy.Až 120 orgasmů na jedno nabití: výdrž baterie 2 hodiny.Prémiový silikonový povrch: extra hebký a šetrný k pokožce.Co najdeš v balíčku?1× Womanizer DUO 2 vibrátor s nástavcem na sání1× magnetický USB nabíjecí kabel2× sánící nástavec (různé velikosti)Jak ho používáš?Před použitím odstraň intimní piercing, pokud nějaký máš.Vlož flexibilní rameno do vagíny a nástavec přilož na klitoris.Krátce stiskni tlačítko zapnutí pro spuštění.Intenzitu sání a vibrací nastavuješ tlačítky +/-.Přepínej mezi vibračními režimy puntíkovaným tlačítkem.Funkce Afterglow tě po orgasmu během vteřiny přepne do uklidňujícího režimu.Jak jej nabíjíš?Nabíjíš pomocí přiloženého magnetického USB kabelu. Nabíjecí kontakty najdeš na konci pomůcky - dvě malé kovové tečky.Hlavní vlastnostiStimulace: klitorální stimulátor + G-bod vibrátorFunkce: Afterglow, Smart SilenceVibrační módy: 10, ve 14 intenzitáchSací pulzy: 14 intenzitVýdrž: cca 120 minutDoba nabíjení: cca 120 minutRozměry: 20,3 × 8,8 × 5,8 cmVložitelná délka: 11 cmPrůměr: 2,2-3,5 cmHmotnost: 263 gMateriál: ABS, lékařský silikon (bez ftalátů)Barva: zelenáVoděodolnost: IPX7 (do 1 m, na 30 min)Na co dávat pozor při používání Womanizer DUO 2Používej pouze lubrikanty na vodní bázi.Před i po použití důkladně vyčisti.Nepoužívej agresivní čističe nebo alkoholové dezinfekce.Neskladuj v kontaktu s jinými hračkami.Uchovávej v suchu, chladu a mimo přímé slunce.Tip na čištěníPřed prvním použitím a pokaždé po použití sundej nástavec na sání, opláchni vlažnou vodou a antibakteriálním mýdlem, opláchni a nech volně uschnout. Uchovávej v přiloženém sáčku. Pro maximální hygienu je ideální speciální dezinfekce (kód produktu: 8718627520062).Mrkni na video s představením Womanizer Duo 2 - 2v1 G-bod vibrátoru!
Parametry
| Barva | zelená |
|---|---|
| Materiál | silikon |
| Tvrdost materiálu | pevnější |
| Vodotěsnost | 100% vodotěsný |
| Vhodné pro | pro ženy |
| hypoalergenní | Ano |
| ohebný | Ano |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro náročné |
| stimulace | G-bod,klitoris,vagína |
| typ | G-bod,luxusní,podtlakové,s dráždidlem klitorisu |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | podtlakové |
| materiál | ABS plast,silikon |
| barva | modrá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a více cmcm |
| celková délka | 20cm |
| použitelná délka | 10.8cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.4cm |