Tenga Egg Boxy
Novinka od firmy Tenga Vzrušující struktura Velmi příjemný materiál umocňující prožitek z masturbace Intenzivní zážitek díky stimulujícímu vnitřku Vodotěsné, vhodné i na použití ve vodě Určeno pro... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 119 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 168 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 184 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 222 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Novinka od firmy Tenga
Vzrušující struktura
Velmi příjemný materiál umocňující prožitek z masturbace
Intenzivní zážitek díky stimulujícímu vnitřku
Vodotěsné, vhodné i na použití ve vodě
Určeno pro jednorázové použití
Vhodné na cesty ale i jako dárek
Lubrikační gel na vodní bázi je součástí balení
Zažijte nečekané a vyzkoušejte kouzlo světoznámé značky Tenga a jejich dokonalých masturbátorů!
Legendární pánské masturbátory od firmy Tenga přichází s další novinkou!
Vnitřek Tenga Egg Boxy je uzpůsoben každé velikosti penisu, dokonale obepne a je velmi flexibilní. Stimuluje penis po celé jeho délce!
Stimulující drážky vám zaručí neuvěřitelný požitek a masturbace už nikdy nebude jako dříve.
Díky TPE materiálu nerozpoznáte od reálného sexu.
Praktické balení využijete i na cestách, zabere minimálně místa a je absolutně nenápadný.
Nebojte se použít i v páru, jistě vás čeká mnoho zábavy.
Dokonalý dárek pro vašeho partnera, přítele, nebo pro někoho, kdo nechce poutat pozornost a má raději nenápadné, sofistikované erotické pomůcky.
Díky voděodolnosti vhodné i na vodní hrátky.
Určeno na jednorázové použití, ovšem při opatrném vymytí a správném skladování na suchém a tmavém místě vám může posloužit mnohem déle.
Součástí balení je i lubrikační gel na vodní bázi.
Parametry
| Vibrace | ne |
|---|---|
| Váha | 54 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Bílá |
| Materiál | TPE (termoplastický elastomer) |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Typ výrobku | Pánské |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro gaye,pro muže |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | penis,žalud |
| typ | cestovní,jednorázové,stimulátory |
| provedení | nevibrační |
| napájení | bez napájení |
| vlastnosti | elastické |
| materiál | TPE, TPR |
| barva | bílá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | méně než 10cm |
| celková délka | 6.5cm |
| průměr - rozpětí | 0 - 4,9cm |
| průměr | [CZ:roztažitelný od 1,5 cm] [SK:roztiahnuteľný od 1,5 cm] |