SVAKOM Sam Neo Black
Ovládáno APPužívejte si s kýmkoli chcete, odkudkoli jste řízeni na dálku prostřednictvím APP, vzdejte se moci a nechte svého partnera, aby vás vedl na cestu potěšení, odkudkoli a kdykoli. Připojení... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 699 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 1 999 Kč | Do obchodu |
| vibratory.net | Skladem | 2 095 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 2 310 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 2 324 Kč | Do obchodu |
Popis produktu

Ovládáno APP
užívejte si s kýmkoli chcete, odkudkoli jste řízeni na dálku prostřednictvím APP, vzdejte se moci a nechte svého partnera, aby vás vedl na cestu potěšení, odkudkoli a kdykoli.
Připojení k 2D interaktivním videím
Interaktivní funkce v reálném čase vám umožní synchronizovat se s vašimi oblíbenými 2D interaktivními videi a váš oblíbený obsah vás vynese do nových a lepších výšin.
Interaktivní webkamera
Díky interaktivní funkci webové kamery je Sam Neo tajnou zbraní pro umělce. Můžete zůstat více ve spojení se svými fanoušky, sedět, relaxovat a užívat si jízdu, kterou vás vezmou.
Surreal Sensation
Jedinečný sací efekt, realistický scénář, který přichází v 5 různých vzorech, ze kterých si můžete vybrat.
Skvělý design
SAM NEO nabízí dobře zpracovaný návlek, navržený tak, aby neúnavně stimuloval každý kousek vaší anatomie.
Extended Joy
Nepřetržitá jízda extáze déle než hodinu. Už žádné časové omezení, jen se posaďte a relaxujte.
Intelligent APP Control
- Dálkové ovládání
- Připojení k 2D interaktivním videím
- Webová kamera Interaktivní
SPECIFIKACE
Materiál: Silikon, ABS+PC, Kovy
Velikost: 82*235,8mm
Hmotnost: 700g
Režimy: 5
Typ baterie: Polymerová lithiová baterie
Kapacita baterie: 1000 mAh
Doba nabíjení: 3 hodiny
Doba použití: 1 hodina
Vodoodpudivost: není vodotěsný

Ovládáno APP
užívejte si s kýmkoli chcete, odkudkoli jste řízeni na dálku prostřednictvím APP, vzdejte se moci a nechte svého partnera, aby vás vedl na cestu potěšení, odkudkoli a kdykoli.
Připojení k 2D interaktivním videím
Interaktivní funkce v reálném čase vám umožní synchronizovat se s vašimi oblíbenými 2D interaktivními videi a váš oblíbený obsah vás vynese do nových a lepších výšin.
Interaktivní webkamera
Díky interaktivní funkci webové kamery je Sam Neo tajnou zbraní pro umělce. Můžete zůstat více ve spojení se svými fanoušky, sedět, relaxovat a užívat si jízdu, kterou vás vezmou.
Surreal Sensation
Jedinečný sací efekt, realistický scénář, který přichází v 5 různých vzorech, ze kterých si můžete vybrat.
Skvělý design
SAM NEO nabízí dobře zpracovaný návlek, navržený tak, aby neúnavně stimuloval každý kousek vaší anatomie.
Extended Joy
Nepřetržitá jízda extáze déle než hodinu. Už žádné časové omezení, jen se posaďte a relaxujte.
Intelligent APP Control
- Dálkové ovládání
- Připojení k 2D interaktivním videím
- Webová kamera Interaktivní
SPECIFIKACE
Materiál: Silikon, ABS+PC, Kovy
Velikost: 82*235,8mm
Hmotnost: 700g
Režimy: 5
Typ baterie: Polymerová lithiová baterie
Kapacita baterie: 1000 mAh
Doba nabíjení: 3 hodiny
Doba použití: 1 hodina
Vodoodpudivost: není vodotěsný
Parametry
| Délka | 23.5 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 8.2 cm |
| Váha | 700 g |
| Vodotěsnost | není |
| Barva | Černá |
| Materiál | měkký gel |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Penis |
| Speciální funkce | Kamera, Mobilní aplikace, Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
| Průměr max. | 4.5 cm |
| Průměr min. | 2 cm |
| Vibrace | ano |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Vhodné pro | pro muže |
| stimulační výstupky | Ano |
| extra výkonný | Ano |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| ovládání chytrým telefonem/aplikací | Ano |
| interaktivní | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| Produktová řada | Connexion Series by Svakom |
| pro koho | pro gaye,pro muže |
| zkušenost | pro pokročilé |
| stimulace | penis |
| typ | pro více použití,stimulátory |
| provedení | interaktivní ovládání,ovladatelné přes aplikaci,vibrační |
| pohon | Li-on |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| vlastnosti | funkce sání,luxusní,multifunkční |
| materiál | ABS plast,TPE, TPR |
| barva | bílá,černá |
| voděodolnost | není voděodolné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a vícecm |
| celková délka | 22.8cm |
| použitelná délka | 14cm |
| průměr - rozpětí | 0 - 4,9cm |
| průměr | [CZ:vnitřní průměr 2 cm - roztažitelný na max. 4,5 cm] [SK:vnútorný priemer 2 cm - roztiahnuteľný na max. 4,5 cm] |