Satisfyer - vibrátor s extra silnými vibracemi - dobíjecí, vodotěsný, fialový
Výrobce: Satisfyer
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 551 Kč
Maximálně šetrný k pokožce, prémiový tyčový vibrátor v úzkém tvaru. Proč si ho zamiluješ: Prémiový, tělu bezpečný materiál - ideální volba i pro alergiky a citlivou pokožkuKompaktní velikost - snadno... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 551 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 658 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 680 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Maximálně šetrný k pokožce, prémiový tyčový vibrátor v úzkém tvaru. Proč si ho zamiluješ: Prémiový, tělu bezpečný materiál - ideální volba i pro alergiky a citlivou pokožkuKompaktní velikost - snadno ho schováš i do kabelkySUPER SILNÉ VIBRACE - rozhýbou každý nerv, když toužíš po opravdu intenzivním potěšeníÚzký, tyčový tvar - diskrétní, zaměřený na přesnou stimulaci!Můžeš použít jako intimní masér nebo klitoriální vibrátor (bradavky, klitoris, nebo i pro muže: žalud, varlata)Skvělý i jako první vaginální vibrátorVestavěná baterie - nemusíš řešit výměnu baterekVíce vibračních módů - rozmanité orgasmy, přesně podle tvých potřebSnadné ovládání - stačí jeden tlačítko100% vodotěsný - užij si ho ve sprše, ve vaně, nebo ho jednoduše omyjTichý chod - diskrétní a neruší těNa co dát pozor:Před i po každém použití ho důkladně vyčistiPoužívej jen lubrikant na vodní báziPři skladování dbej, aby se nedotýkal jiných hračekNení vhodný pro anální použití!Jak ho používáš? Jako klitoriální vibrátor: Po nanesení lubrikantu jen jemně pohlaď svůj klitoris a zapni vibrace - hraj si s ním tak, jak ti to nejvíc vyhovuje! Můžeš ho přitlačit víc, nebo nechat konec tyčky jemně vklouznout do vagíny. Jako součást předehry: Nech partnera dráždit tvoje bradavky a intimní partie, a pak to oplatíš jemu! Zaručeně se už neudržíte! Ovládání: Ovládací tlačítko najdeš na straně pomůcky nad nápisem SF. Dlouhým podržením tlačítka zapneš nebo vypneš vibrace. Krátkým stiskem přepínáš mezi vibračními režimy. Připojení nabíječky: Nabíjecí konektor najdeš na zadní straně vibrátoru vedle nápisu CE - dva malé kovové body, ke kterým se magneticky připojí USB nabíječka. Technické parametry a vlastnosti:15 let záruka výrobcepevný základ s povrchem z tělu bezpečného silikonu pro skvělé přenášení vibracísametově hebký, hladký povrch - snadno se lubrikujediskrétní tyčový designextra silný motorekvíce vibračních režimů100% vodotěsný, snadno omyvatelnývestavěná bateriejednoduché ovládání jedním tlačítkemcelková délka (i s ovladačem): 12,7 cmvkládací délka (po ovladač): 7,8 cmdélka ovladače: 5 cmprůměr: 1,6 - 2,2 cmhmotnost: 38,73 gbarva: fialovámateriál: ABS, Silikon, s PU povlakem (splňuje EU normy, bez ftalátů)Co najdeš v balíčku?1× tyčový vibrátor1× magnetický USB nabíjecí kabelJak ho čistit? Důkladně omyj jemným mýdlem a vlažnou vodou, opláchni a nech volně uschnout. Doporučujeme používat dezinfekční čistič hraček (8718627520062) - k objednání zvlášť.Podívej se na video s představovačkou Satisfyer Ultra Power Bullet 6 - akumulátorový, vodotěsný vibrátor (fialový)!
Parametry
| pro koho | pro ženy |
|---|---|
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | klitoris |
| typ | mini,přikládací |
| velikost | mini |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| materiál | silikon |
| barva | fialová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 12.5cm |
| použitelná délka | 7.5cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 2cm |