Satisfyer Pro 3 Vibration
Satisfyer Pro 3+ Vibration Další nový nástupce pro stimulaci klitorisu od značky Satisfyer. Nový model přichází s dalšími vibračními funkcemi. Podlatková a vibrační stimulace v 11 intenzitách s 10... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 714 Kč | Do obchodu |
| vibratory.net | Skladem | 762 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 1 026 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 1 146 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 299 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Satisfyer Pro 3+ Vibration
Další nový nástupce pro stimulaci klitorisu od značky Satisfyer.
Nový model přichází s dalšími vibračními funkcemi.
Podlatková a vibrační stimulace v 11 intenzitách s 10 různými módy. Obojí je samostatně
regulovatelné, což vám přináší 110 kombinačních možností.
Parametry produktu:
- super měkká hlavice
- 2 v 1 – podtlak a vibrace
- programy samostatně ovladatelné
- 2 motoryvodotěsnýnabíjecí,
- USB nabíjecí kabel je součástí balení
- 14,5cm, ⌀ 11mm, 115g
- Materiál: lékařský silikon/ ABS plast
Satisfyer Pro 3 Vibration
Další nový nástupce je tu! Mimořádná erotická pomůcka pro stimulaci klitorisu od značky Satisfyer. Tento nový model přichází s dalšími vibračními funkcemi. Podlatková a vibrační stimulace je připravena v 11 intenzitách s 10 různými módy. Obojí je samostatně regulovatelné, což vám přináší 110 kombinačních možností.
Dostane vás elegantním vzhledem. Kombinace hladké černé se zlatými detaily. Díky skvělému tvaru padne krásně do ruky! Vyrobeno z lékařského silikonu a ABS plastu. Měkká hlavice, která jemně obejme váš klitoris, zajistí nezapomenutelné orgasmy.
Parametry produktu:
- super měkká hlavice
- 2 v 1 – podtlak a vibrace
- programy samostatně ovladatelné
- 2 motoryvodotěsnýnabíjecí,
- USB nabíjecí kabel je součástí balení
- 14,5cm, ⌀ 11mm, 115g
- Materiál: lékařský silikon/ ABS plast
Parametry
| Délka | 14.5 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr min. | 1.1 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 115 g |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | 100% vodotěsný |
| Kvalitní silikon | Šetrný k pokožce |
| Vibrace i sání | Duální potěšení |
| Barva | Černá |
| Materiál | silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Distribuce | CZ |
| Vhodné pro | pro ženy |
| hypoalergenní | Ano |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | klitoris |
| typ | podtlakové,stimulátor klitorisu |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | extra tiché,podtlakové |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 14.5cm |
| průměr - rozpětí | 4 a více cmcm |
| průměr | 4.5cm |