Satisfyer - minivibrátor - vodotěsný - černý
Výrobce: Satisfyer
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 385 Kč
Ideální pro cílenou stimulaci, maximálně šetrný k pokožce, prémiový vibrační rút s jednou stranou zploštělou a druhou zaoblenou, výraznou hlavou, která tě potěší přesně tam, kde chceš! Proč si ho... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| lovesexshop.cz Nejlevnější | Skladem | 385 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 391 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 417 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Ideální pro cílenou stimulaci, maximálně šetrný k pokožce, prémiový vibrační rút s jednou stranou zploštělou a druhou zaoblenou, výraznou hlavou, která tě potěší přesně tam, kde chceš! Proč si ho zamiluješ?Prémiový materiál šetrný k pokožce - perfektní i pro citlivé nebo alergikyKompaktní velikost - vejde se i do kabelkySUPER SILNÉ VIBRACE - rozvibruje všechny nervová zakončení, když toužíš po opravdu intenzivní rozkošiZaoblený a zploštělý tvar rytu - na přesnou stimulaciMůžeš použít jako intimní masér nebo klitoriální vibrátor (bradavky, klitoris, klidně i pro muže: žalud, varlata)Vhodný i jako začátečnický vaginální vibrátorVestavěná baterie - nemusíš řešit výměnu bateriíVíce vibračních režimů - rozkoš šitá na míru podle tvé náladyJednoduché ovládání - jen jedním tlačítkem100% vodotěsný - klidně si ho vezmi do sprchy nebo vany a snadno jej vyčistíšTichý chod - diskrétní, nikdo tě nerušíNa co dát pozor:Před i po použití důkladně umyjPro lubrikaci použij vždy jen lubrikant na vodní báziSkladuj tak, aby se nedotýkal jiných erotických pomůcekNení vhodný pro anální použití!Jak ho používáš? Jako klitoriální vibrátor: Po nanesení lubrikantu nejdřív klitoris jemně hladíš, pusť vibrace a hraj si, jak je ti příjemné! Můžeš hladit, můžeš více přitlačit a nevadí, když špička trochu vklouzne i do vagíny. Na předehru: Nech partnera, ať ti podráždí bradavky a intimní zóny, pak se role otočte - zaručeně neodoláte jeden druhému! Ovládání: Ovládací tlačítko najdeš na těle pomůcky pod nápisem SF. Dlouhé podržení tlačítka vibrační mód zapíná a vypíná. Krátké stisknutí pak přepíná mezi vibračními režimy. Připojení nabíječky: Nabíjecí konektor je na zadní straně vibrátoru vedle nápisu CE - dvě malé kovové tečky, ke kterým připojíš USB nabíječku pomocí magnetu. Co dokáže?Pevný základ, šetrný silikonový povrchHebký dotek, hladký, snadno lubrikovatelný povrchDecentní rútový tvarExtra výkonný motorVíce vibračních módů100% vodotěsný, snadno se čistíVestavěná baterieJednoduché ovládání jedním tlačítkemDélka vč. ovladače: 10,5 cmVložitelná délka (do bílého plastového okraje): 8 cmPrůměr: 2-2,4 cmPrůměr zploštělé hlavy: 1,6 cmHmotnost: 38,78 gBarva: černá s bílým detailemMateriál: ABS, silikon, PU povrch (bez ftalátů, podle EU normy)15 let záruka výrobceCo najdeš v balíčku?1× rūdvibrátor1× magnetický USB nabíjecí kabelJak ho čistíš? Omyj vlažnou vodou a jemným mýdlem, dobře opláchni a nech uschnout. Doporučujeme použít i dezinfekční sprej na erotické pomůcky (8718627520062) - můžeš objednat zvlášť.Podívej se na video Satisfyer Ultra Power Bullet 2 - akumulátorový, vodotěsný vibrátor (černý)!
Parametry
| pro koho | pro ženy |
|---|---|
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | klitoris |
| typ | mini,přikládací |
| velikost | mini |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 10cm |
| použitelná délka | 6cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 2cm |