Satisfyer G-Force Beige
Satisfyer G-Force Beige Satisfyer G-Force je silným odborníkem, pokud jde o stimulaci bodu G. Silné vibrace a zploštělá špička s nádhernými drážkami vám zajistí vaginální potěšení jako nikdy... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 746 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 775 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 804 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Satisfyer G-Force Beige
Satisfyer G-Force je silným odborníkem, pokud jde o stimulaci bodu G. Silné vibrace a zploštělá špička s nádhernými drážkami vám zajistí vaginální potěšení jako nikdy předtím. 10 vibračních rytmů spojuje síly s 5 různými intenzitami a vytváří 50 možných kombinací, které vám poskytnou pestrý a nezapomenutelný zážitek.
Vibrátor bodu G vyrobený ze silikonu šetrného k pokožce je dokonalou hračkou pro všechny, kteří mají se stimulací bodu G jen malé nebo žádné zkušenosti. Ale nebojte se, s ergonomicky tvarovaným vibrátorem se pobaví i profesionálové. G-Force nabízí 10 různých vzorců vibrací a 5 různých intenzit, takže vždy najdete kombinaci vibrací, která je pro vás ta pravá. Hladký povrch a mírně zašpičatělý hrot umožňují snadné zavádění, které lze dále vylepšit malým množstvím lubrikantu na vodní bázi. Zakřivený tvar vám umožní snadno dosáhnout bodu G, který se nachází asi 5 cm od poševního vchodu. Zploštělá špička vám poskytuje širokou stimulaci vaší zóny potěšení a jemné drážky přinášejí určité vzrušení navíc. Kromě toho lze zploštělý hřídel použít také jako položený vibrátor pro stimulaci klitorisu.
I pod vodou poskytuje G-Force potěšení se vší silou díky vodotěsné (IPX7) povrchové úpravě. Vezměte si svůj nový vibrátor bodu G do sprchy nebo vany, kde lze intenzitu stimulace bodu G zvýšit. Čištění je také velmi snadné: trocha čističe hraček nebo teplá voda s jemným mýdlem připraví váš G-Force na jeho další cestu za potěšením.
Ideálně navržený tak, aby zasáhl bod G pro intenzivní stimul Satisfyer G-Force BeigeSatisfyer G-Force je silným odborníkem, pokud jde o stimulaci bodu G. Silné vibrace a zploštělá špička s nádhernými drážkami vám zajistí vaginální potěšení jako nikdy předtím. 10 vibračních rytmů spojuje síly s 5 různými intenzitami a vytváří 50 možných kombinací, které vám poskytnou pestrý a nezapomenutelný zážitek. Vibrátor bodu G vyrobený ze silikonu šetrného k pokožce je dokonalou hračkou pro všechny, kteří mají se stimulací bodu G jen malé nebo žádné zkušenosti. Ale nebojte se, s ergonomicky tvarovaným vibrátorem se pobaví i profesionálové. G-Force nabízí 10 různých vzorců vibrací a 5 různých intenzit, takže vždy najdete kombinaci vibrací, která je pro vás ta pravá. Hladký povrch a mírně zašpičatělý hrot umožňují snadné zavádění, které lze dále vylepšit malým množstvím lubrikantu na vodní bázi. Zakřivený tvar vám umožní snadno dosáhnout bodu G, který se nachází asi 5 cm od poševního vchodu. Zploštělá špička vám poskytuje širokou stimulaci vaší zóny potěšení a jemné drážky přinášejí určité vzrušení navíc. Kromě toho lze zploštělý hřídel použít také jako položený vibrátor pro stimulaci klitorisu. I pod vodou poskytuje G-Force potěšení se vší silou díky vodotěsné (IPX7) povrchové úpravě. Vezměte si svůj nový vibrátor bodu G do sprchy nebo vany, kde lze intenzitu stimulace bodu G zvýšit. Čištění je také velmi snadné: trocha čističe hraček nebo teplá voda s jemným mýdlem připraví váš G-Force na jeho další cestu za potěšením.
|
Parametry
| Délka | 19 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4.4 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 125 g |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | Barevná |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Vaginální, Klitoriální, G-bod |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | G-bod,vagína |
| typ | G-bod |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký,texturovaný |
| materiál | ABS plast,silikon |
| barva | béžová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 18.8cm |
| použitelná délka | 12cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.5cm |