Satisfyer Endless Fun černý
Silikonový vodotěsný vibrátor s otočnou hlavicí SATISFYER PARTNER MULTIFUN 3 jedna erotická pomůcka pro páry i jednotlivce vyroben z příjemného hypoalergenního silikonu otočná hlava podráždí všechny... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 789 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 820 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 862 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
| vibratory.net | Skladem | 1 155 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Silikonový vodotěsný vibrátor s otočnou hlavicí SATISFYER PARTNER MULTIFUN 3
- jedna erotická pomůcka pro páry i jednotlivce
- vyroben z příjemného hypoalergenního silikonu
- otočná hlava podráždí všechny erotogenní zóny
- celkem až 100 vibračních a pulzačních programů
- vodotěsné provedení
- snadná údržba
Parametry:
Barva: black
Materiál: silikon
Rozměry: délka 23,5 cm, použitelná délka vibrátoru 14 cm, průměr 4,5 cm, průměr hlavice 7 cm
Vibrace: ano
Pohon: Li-on baterie
Voděodolnost: ano (IPX7)
Lubrikace: lubrikanty na vodní bázi
Silikonový vodotěsný vibrátor s otočnou hlavicí SATISFYER PARTNER MULTIFUN 3
Skvělá párová pomůcka. Na své si proto přijdou muži i ženy a také homosexuální páry. Pomůcka je velice flexibilní.
Pomůcku lze využít mnoha způsoby: vibrační kroužek na penis, vibrátor, dráždidlo klitorisu, dráždidlo análního otvoru.
Otočnou multifunkční hlavu, lze otočit až o 180 stupňů.
MULTIFUN nabízí až 33 možností využití při různých polohách a až 100 kombinací vibrací a pulzací.
Ovládání: Ovládání dvěma tlačítky je snadné. Příslušné tlačítko vždy stačí přidržet po dobu 3 vteřin pro zapnutí i vypnutí funkcí, pro změnu programů stačí krátký stisk.
Klady
❤️ 33 možností využití při různých polohách a až 100 kombinací vibrací a pulzací.
❤️ Otočná hlava podráždí všechny erotogenní zóny
❤️ Ohebný a hebký
❤️ Magnetické nabíjení
❤️ jednoduché ovládání
❤️ vodotěsné provedení
❤️ Tichý
Zápory
❌
Parametry
| Délka | 23.5 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 7 cm |
| Průměr min. | 4.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Pulzace | ne |
| Vodotěsnost | voděodolný |
| Barva | černá |
| Materiál | silikon |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Klitoriální, Bradavky, Pro páry, Zdravotní pomůcka, G-bod, Penis, BDSM |
| Distribuce | CZ |
| Vhodné pro | pro páry |
| Velikost | velké (nad 10 cm) |
| Tvrdost materiálu | pevnější |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| extra výkonný | Ano |
| oboustranný | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| pro koho | pro ženy,pro muže,pro páry |
| zkušenost | pro pokročilé |
| stimulace | G-bod,penis,vagína |
| typ | G-bod,párové |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | multifunkční |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a více cmcm |
| celková délka | 23.5cm |
| použitelná délka | 14cm |
| průměr - rozpětí | 4 a více cmcm |
| průměr | 4.5cm |