Satisfyer Elastic Game
Satisfyer Elastic Game Blue Elastic Game od Satisfyer představuje klasický sólový vibrátor, pro stimulaci bodu G, pro přímou stimulaci klitorisu, párový vibrátor, erekční kroužek a mnoho dalších... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 796 Kč | Do obchodu |
| vibratory.net | Skladem | 885 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 920 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 957 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Satisfyer Elastic Game Blue
Elastic Game od Satisfyer představuje klasický sólový vibrátor, pro stimulaci bodu G, pro přímou stimulaci klitorisu, párový vibrátor, erekční kroužek a mnoho dalších jiných kombinací.
Proč si vybrat Elastic Game Blue od Satisfyer:
- jedinečná multifunkční erotická pomůcka
- sametový silikon prvotřídní lékařské kvality (bezpečný pro tělo)
- flexibilní ohybatelné tělo
- pro cílenou stimulaci klitorisu či bodu G
- lze využít také jako párový vibrátor či kroužek na penis
- 2 výkonné motory
- 7 hlubokých vibračních rytmů
- vodotěsné (IPX7)
- jednoduché ovládání
- dobíjecí pomocí USB kabelu (součástí balení)
- snadná údržba
- lubrikace na vodní bázi
Rozměry:
délka 19,9 cm, šířka 3,1 cm
Satisfyer Elastic Game Blue
S modelem Satisfyer Elastic Game ze silikonu si budeš moci užívat maximální flexibilitu: díky 2 motorkům a ohebnému drátku uvnitř se tento univerzální společník dá používat jako přikládací vibrátor, erekční kroužek nebo partnerský vibrátor.
Multifunkční vibrátor Satisfyer Elastic Game přichází s novou úrovní rozmanitosti. Můžete jej použít narovno, ohýbat, roztahovat, přikládat, zavádět – a všechno, co vás ještě napadne. Použijte jej jako erekční kroužek nebo ke stimulaci bradavek nebo jej ohněte do tvaru U a použijte jako klasický partnerský vibrátor. S modelem Elastic Game je možné všechno. Žebrovaný konec zintenzivňuje vnější stimulaci, zúžený zaváděcí konec se postará o přesnou masáž bodu G. Model Elastic Game je díky své užší špičce ideální pro začátečníky. Ani ti, kdo by si chtěli vyzkoušet anální stimulaci a smyslnou masáž prostaty, nešlápnou s modelem Elastic Game vedle. Nechte se unést a užívejte si všestrannost tohoto Satisfyeru. Je vybaven dvěma motorky, které lze ovládat nezávisle na sobě. Každý motorek vás bude hýčkat pomocí 7 vibračních rytmů a 3 stupňů intenzity.
Ať už míříte pod sprchu nebo do vany – díky vodotěsnému provedení (IPX7) vás model Elastic Game ochotně doprovodí i do mokrého prostředí. A samozřejmě si nemusíte lámat hlavu ani s jeho výdrží. Díky integrovaným dobíjecím bateriím lze model Elastic Joy snadno nabíjet pomocí přiloženého USB magnetického nabíjecího kabelu, aby vás mohl potěšit znovu a znovu.
| Flexibilní a tvarova |
Parametry
| Voděodolnost | ano |
|---|---|
| Vibrace | ano |
| Váha | 68 g |
| Vodotěsnost | 100% vodotěsný |
| Barva | modrá |
| Materiál | silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Klitoriální, Bradavky, Pro páry, G-bod, Penis, Prostata, Varlata, Tělo |
| Distribuce | CZ |
| Velikost | velké (nad 10 cm) |
| Tvrdost materiálu | zcela tvrdé |
| Vhodné pro | pro páry |
| hypoalergenní | Ano |
| ohebný | Ano |
| oboustranný | Ano |
| vibrační/pulsační programy | Ano |
| extra výkonný | Ano |
| Typ napájení | nabíjení USB kabelem |
| Je na elektřinu? | Ano |
| pro koho | pro ženy,pro muže,pro páry |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | G-bod,klitoris,penis,prsa a bradavky,vagína |
| typ | G-bod,párové |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký,texturovaný |
| Požadované vlastnosti | multifunkční,ohebný/tvarovatelný |
| materiál | silikon |
| barva | modrá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 19.8cm |
| použitelná délka | 15.5cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3cm |