Rebel Prostate Stimulator
Vibrátor prostaty ve tvaru C S vroubkovaným stimulátorem hráze Vibrobullet odnímatelný Měkký silikon s hedvábným povrchem Baterie jsou součástí dodávky Současně stimuluje perineum a bod P! Rebel... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 499 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
- Vibrátor prostaty ve tvaru C
- S vroubkovaným stimulátorem hráze
- Vibrobullet odnímatelný
- Měkký silikon s hedvábným povrchem
- Baterie jsou součástí dodávky
Současně stimuluje perineum a bod P!
Rebel Prostate Stimulator Vibrátor ve tvaru C se zesílenou hlavicí pro anální zavedení pro stimulaci prostaty. Nezasouvací konec má výstupky pro současnou perineální masáž. Orgastický zážitek, který musí zažít každý muž!
Vibrobullet je odnímatelný.
Baterie jsou součástí (3 x LR44).
Celková délka 20 cm, délka vložení 8,5 cm, Ø 2,4 až 3 cm. Silikon, PU, ABS.
- Vibrátor prostaty ve tvaru C
- S vroubkovaným stimulátorem hráze
- Vibrobullet odnímatelný
- Měkký silikon s hedvábným povrchem
- Baterie jsou součástí dodávky
Stimuluje současně perineum a bod P!
Vibrátor ve tvaru C s větší hlavicí, která se zavádí do řitního otvoru, aby stimulovala prostatu. Druhý konec má na sobě tečky a zároveň slouží k masáži hráze. Úžasný orgasmus, který musí zažít každý muž! Pořiďte si tedy svůj vibrátor prostaty Rebel hned teď!
Černá/stříbrná barva. Kompletní délka 20 cm, hloubka průniku 8,5 cm, Ø 2,4 až 3 cm.
Odnímatelná vibrokulka. Materiál: silikon s polyuretanovým zátěrem, ABS.
Včetně baterií.
Parametry
| Délka | 20 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3 cm |
| Průměr max. | 3 cm |
| Průměr min. | 2.4 cm |
| Vibrace | ano |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | LR44 |
| Napájení | Klasické baterie |
| Erotogenní zóna | Anální, Prostata |
| Distribuce | CZ |
Doplňkové informace
| Kategorie | Anální vibrátory |
|---|---|
| Výrobce: ORION | ORION — Anální vibrátory |
| Barva: Černá | Černá — Anální vibrátory |
| Délka: 20 cm | 20 cm — Anální vibrátory |
| Distribuce: CZ | CZ — Anální vibrátory |
| Erotogenní zóna: Anální, Prostata | Anální, Prostata — Anální vibrátory |
| Materiál: ABS/Silikon | ABS/Silikon — Anální vibrátory |
| Napájení: Klasické baterie | Klasické baterie — Anální vibrátory |
| Průměr: 3 cm | 3 cm — Anální vibrátory |
| Průměr max.: 3 cm | 3 cm — Anální vibrátory |
| Průměr min.: 2.4 cm | 2.4 cm — Anální vibrátory |
| Typ baterie: LR44 | LR44 — Anální vibrátory |
| Vibrace: ano | ano — Anální vibrátory |
| Voděodolnost: ano | ano — Anální vibrátory |