OTOUCH Chiven 2 - vibrační ústní masturbátor - akumulátor - černý
Výrobce: OTOUCH
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 935 Kč
Vyhřívací funkce - předehřej si ho a užij si pocit, když pronikáš do ústního masturbátoru, který tě překvapí realistickým pocitem! Proč si ho zamiluješ? Odolné pevné tělo, uvnitř extra jemný silikon... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 935 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 1 185 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 1 233 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vyhřívací funkce - předehřej si ho a užij si pocit, když pronikáš do ústního masturbátoru, který tě překvapí realistickým pocitem! Proč si ho zamiluješ? Odolné pevné tělo, uvnitř extra jemný silikon šetrný k pokožce - příjemně obepne tvůj penisRealistický otvor ve tvaru úst s dráždivým jazýčkem - skoro jako skutečné6 vibračních režimů ve 3 intenzitách - užij si různorodé a silné vibrace podle chutiVyhřívací funkce pro ještě realističtější zážitek - 2 stupně (35 a 45 °C)Vestavěná baterie - nemusíš shánět baterkyVoděodolný - takže se snadno čistí a můžeš si s ním hrát i ve spršeNa co dát pozor? Před a po každém použití ho pořádně vyčistiPoužívej jen lubrikační gely na bázi vodyPři uskladnění dbej, aby se nedotýkal jiných hraček nebo produktůJak ho ovládáš? Spodní tlačítko (power): podrž pro zapnutí a spuštění vibrací - rozsvítí se displej; krátkými stisky přepínáš vibrační režimy.Horní tlačítko (teploměr): podrž pro zapnutí/vypnutí vyhřívání. Krátkým stiskem přepínáš mezi dvěma stupni ohřevu.+ a - tlačítka: nastavíš sílu vibrací.Pro úplné vypnutí podrž dlouze tlačítka teploměru i power najednou - displej zhasne.Připojení nabíječky: Nabíjení je maximálně jednoduché díky přiloženému USB kabelu.Konektor najdeš nahoře pod nápisem DC - při prvním použití jemně propíchni konektor koncem nabíječky.Co najdeš v balíčku? 1× masturbátor1× USB nabíjecí kabelSpecifikace: tělo s gumovým povrchemuvnitř měkká silikonová vložka šetrná k pokožce (není vyjímatelná)vstup stylizovaný do tvaru plných červených rtů6 vibračních režimů3 úrovně intenzityvyhřívací funkce ve 2 stupních (35 a 45 °C)voděodolný, snadno se čistívestavěná baterieUSB nabíjecí kabel je součástí baleníhlučnost: max. 60 dBdoba použití: max. 60 minutcelková délka: 13,2 cmhloubka zasunutí: 7,4 cmvnitřní průměr: max. 3,3 cmvnější průměr: max. 7,2 cmbarva: černá/červená kombinacemateriál: ABS, silikon (splňuje EU normy, bez ftalátů)Jak správně čistit? Po použití omyj vlažnou vodou a jemným mýdlem, opláchni a nech oschnout. Doporučujeme použít dezinfekční čistící prostředek (8718627520062) - možno dokoupit zvlášť. Mrkni na video OTOUCH Chiven 2 - akkus vibrační ústa masturbátor (černý) v akci!
Parametry
| pro koho | pro gaye,pro muže |
|---|---|
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | žalud |
| typ | pro více použití,ústa |
| provedení | vibrační |
| pohon | Li-ion |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| vlastnosti | vyhřívané |
| materiál | silikon |
| barva | černá,červená |
| voděodolnost | voděodolné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 15,9cm |
| celková délka | 12.4cm |
| průměr - rozpětí | 0 - 4,9cm |
| průměr | 3.4 cm |