Lovense Vulse App-Controlled Thrusting Egg Vibrator
Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women Hands-free vibrátor bodu G od Lovense s neomezenými vibračními režimy. 7 vzorů vibrací, ze kterých si můžete vybrat pomocí ovládacích tlačítek, ale i... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| desirel.cz Nejlevnější | Skladem | 2 324 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 2 627 Kč | Do obchodu |
| flagranti.cz | Skladem | 3 095 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 3 999 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women
Hands-free vibrátor bodu G od Lovense s neomezenými vibračními režimy. 7 vzorů vibrací, ze kterých si můžete vybrat pomocí ovládacích tlačítek, ale i prostřednictvím dálkového ovladače Lovense, kdy je v knihovně k dispozici více než 10 000 vzorů.
S Lovese Remote APP můžete Vulse ovládat pouhým přejetím prstu. Sdílejte ovládací odkaz pro dálkové ovládání vašeho vibrátoru na libovolnou vzdálenost, abyste se vy a váš partner mohli stále cítit propojeni. Mezi další funkce patří vibrace s hudbou nebo zvukem, vibrační alarm a režim rychlosti! Dodává se s chatem a hlasovým chatem / videochatem, který vás sblíží.
Vibrátor Vulse má magnetickou nabíječku, která usnadňuje nabíjení a udržuje zábavu při životě. Plně se nabije za méně než hodinu a může být v pohotovostním režimu po dobu 120 hodin.
Všechny hračky Lovense jsou 100% bezpečné a mají certifikaci CE, která odpovídá normám EU. Bezpečnost a soukromí zákazníků považujeme za prioritu. Sexuální hračky Lovese neobsahují látky poškozující tělo a jsou v diskrétním balení.
Rozměry:
celková délka 20,3 cm, použitelná délka 8,5 cm
Aplikace ke stažení:
Lovense Vulse Thrusting G-Spot Dildo for Women
Lovense Vulse je hands-free vibrátor bodu G. Na nejvyšší úrovni dosahuje až 110 tahů za minutu. Je vyroben ze silikonu bezpečného pro tělo, kdy je zároveň vodotěsný (IPX7) a lze si jej tak vzít třeba do sprchy. Malé tělo se snadno vkládá a pohodlně sedí, což poskytuje skutečně hands-free zážitek a kombinované potěšení z tahů a vibrací.
S Lovese Remote APP můžete Vulse ovládat pouhým přejetím prstu. Sdílejte ovládací odkaz pro dálkové ovládání vašeho vibrátoru na libovolnou vzdálenost, abyste se vy a váš partner mohli stále cítit propojeni. Mezi další funkce patří vibrace s hudbou nebo zvukem, vibrační alarm a režim rychlosti! Dodává se s chatem a hlasovým chatem / videochatem, který vás sblíží.
7 vzorů vibrací a úderů, ze kterých si můžete vybrat pomocí ovládání pomocí tlačítek, ale i prostřednictvím dálkového ovladače Lovese Remote je v knihovně k dispozici více než 10 000 vzorů. Chcete být dobrodružnější? Spojte se se skupinou a zúčastněte se relace D&S, kde skupina může ovládat váš vzdálený vibrátor přes APP!
Vibrátor Vulse má magnetickou nabíječku, která usnadňuje nabíjení a udržuje zábavu při životě. Plně se nabije za méně než hodinu a může být v pohotovostním režimu po dobu 120 hodin.
Všechny hračky Lovense jsou 100% bezpečné a mají certifikaci CE, která odpovídá normám EU. Bezpečnost a soukromí zákazníků považujeme za prioritu. Sexuální hračky Lovese neobsahují látky poškozující tělo a jsou v diskrétním balení.
Rozměry:
celková délka 20,3 cm, použitelná délka 8,5 cm
Aplikace ke stažení:
Parametry
| Délka | 20.3 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 3.7 cm |
| Vibrace | ano |
| Váha | 82 g |
| Vodotěsnost | ano |
| Barva | červená |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Měkký na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Vaginální, G-bod |
| Speciální funkce | Mobilní aplikace, Vibrace do rytmu hudby, Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro pokročilé,pro náročné |
| stimulace | vagína |
| typ | s mobilní aplikací,vaginální |
| ovládání | hlasem/zvukem,interaktivní,manuální,přes mobilní aplikaci |
| pohon | Li-ion |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | texturovaný |
| funkce | pulzační,vibrační |
| materiál | silikon |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 15 a více cmcm |
| celková délka | 21cm |
| použitelná délka | 10cm |
| průměr - rozpětí | 3 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.7cm |