LELO Tiani 3 - párový vibrátor - silikon - černá
Výrobce: LELO
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 2 775 Kč
Vibrátor s dálkovým ovládáním pro páry, který ti přinese novou úroveň společného potěšení.Proč si ho zamiluješ?Dvojitá stimulace: Vnitřní rameno Tiani™ 3 dráždí intenzivně bod G, zatímco vnější... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 2 775 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 4 036 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 4 095 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vibrátor s dálkovým ovládáním pro páry, který ti přinese novou úroveň společného potěšení.Proč si ho zamiluješ?Dvojitá stimulace: Vnitřní rameno Tiani™ 3 dráždí intenzivně bod G, zatímco vnější rameno silně stimuluje klitoris — užijete si tak oba ještě větší rozkoš.SenseMotion™ technologie: Pohybem dálkového ovladače jednoduše měníš intenzitu a rytmus vibrací — hrátky jsou s ním mnohem zábavnější.Prémiové materiály: Tiani™ 3 je z lékařského, sametově hebkého silikonu, který je bezpečný pro tělo a skvěle příjemný na dotek.100% vodotěsný: Vibrátor můžeš vzít s sebou do sprchy nebo vany a snadno ho po použití umyješ.Výdrž baterie: Po dvou hodinách nabíjení si užíváš až tři hodiny v kuse.Rozmanité vibrace: Čeká tě 8 vibračních režimů: 6 klasických a 2 pohybové, které reagují na pohyby ovladače.Na co mysli?Před i po použití důkladně omyj vibrační pomůcku vlažnou vodou a jemným mýdlem, dobře opláchni a nech úplně uschnout.Používej pouze s lubrikantem na vodní bázi; silikonové gely mohou poškodit povrch výrobku.Jak ho používáš?Aplikuj lubrikant na vodní bázi na vibrátor i na místo, které chceš dráždit.Menší rameno zasuň do vaginy, větší rameno polož na klitoris pro současnou stimulaci obou oblastí.Zapni pomůcku i ovladač a objevuj různé vibrace a intenzity.Ovládání:Ovládání jedním tlačítkem je jednoduché a intuitivní.S pohybovým ovladačem snadno měníš sílu a rytmus vibrací pouhým pohybem ruky.Nabíjení:Vibrátor nabiješ přes USB kabel; dvě hodiny nabíjení = až tři hodiny zábavy.Co najdeš v balíčku?Tiani™ 3 vibrátorDálkový ovladačUSB nabíjecí kabelSáček na uložení (satén)Kartu pro registraci zárukyPodrobný návod k použitíHlavní vlastnostiMateriál: Silikon schválený FDA a ABS plast, bezpečné pro těloVelikost: 78 x 44,5 x 32 mmVložná délka: 78,2 mmHmotnost: 42 gBaterie: Li-Ion 3,7 V 70 mAhDoba nabíjení: 2 hodinyDoba používání: 2 hodinyČekací doba: 90 dníMax. hlučnost: 50 dBFrekvence: 125 HzAutomatické vypnutí: Po 20 minutáchBezdrátový dosah: Až 12 mOvládání: Jednoduché tlačítko a dálkový ovladačDálkový ovladač funguje na 2 mikro tužkové baterie (2 x AAA), které je potřeba objednat zvlášť. V balení je speciální klíč na otevření krytu ovladače. Jak čistit? Jemně omyj vlažnou vodou a mýdlem, dobře opláchni a nech usušit. Doporučujeme použít dezinfekční čistič (8718627520062) — k objednání zvlášť.Podívej se na video s LELO Tiani 3 - silikonový párový vibrátor (černý) v akci!
Parametry
| pro koho | pro páry |
|---|---|
| zkušenost | pro náročné |
| stimulace | klitoris,penis,vagína |
| typ | chytré,luxusní,párové |
| velikost | standard |
| ovládání | bezdrátové dálkové ovládání |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | extra tiché |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | méně než 10 cmcm |
| celková délka | 8cm |
| použitelná délka | 8cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.3cm |