LELO Soraya Beads - anální vibrátor - dobíjecí, vodotěsný, fialový
Výrobce: LELO
Skladem (3 Obchod)
Nejlevněji — 4 396 Kč
Vibrační anální korálky ti při pohybu tam a zpět dopřejí jemnou masáž, a když zapneš vibrační motorek, čeká tě ještě extra brnivý rozkoš! Proč si ho zamiluješ? Unisex produkt - pro ženy i mužeOhebný,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 4 396 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 4 408 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 4 475 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Vibrační anální korálky ti při pohybu tam a zpět dopřejí jemnou masáž, a když zapneš vibrační motorek, čeká tě ještě extra brnivý rozkoš! Proč si ho zamiluješ? Unisex produkt - pro ženy i mužeOhebný, prémiový materiál šetrný k pokožce - ideální i pro citlivé a alergiky, snadno se přizpůsobí těluAnatomický tvar, zúžený špička pro příjemné zaváděníPovrch se střídajícími se korálky masíruje navíc při pohybu dovnitř a venVe všech čtyřech kuličkách je vibrační motorek!Vestavěný akumulátor - žádné otravné baterkyFlexibilní základna - ideální pro kruhovou masáž nebo roztahování8 vibračních režimů - pestřejší zážitkySnadné ovládání jedním tlačítkemBezpečná, rozšířená základna s praktickým úchytovým kroužkem - nemůže se ztratit a skvěle se držíTichý provoz - diskrétní používání100% voděodolný - můžeš použít ve sprše i vaně, snadno se čistíNa co mysli? Před i po každém použití pořádně vyčistiPři zavádění vždy použij lubrikantPoužívej jen lubrikant na vodní báziJak ho používáš? Namaž svůj anální otvor i vibrátor lubrikantem. Když budeš připravený/á, pomalu zaveď vibrátor do svého zadečku. Pak už jen spustíš to jedinečné brnění! Jak ovládáš vibrační režimy? Dlouhým stiskem zapneš nebo vypneš potěšení, krátkým stisknutím tlačítka se symbolem vlnky přepínáš mezi vibračními režimy. Jak připojíš nabíječku? Konektor na nabíjení najdeš na spodní straně proti úchytovému kroužku, je to malé perforované kolečko, které při prvním použití opatrně propíchni koncem nabíječky. Co najdeš v balíčku? 1× anální vibrátor1× USB nabíjecí kabelSpecifikace a vlastnosti: šetrný silikonový materiálpružné provedeníextra silný motor4 motorky - v každé kuličce jedenunisex tvarstimulační korálky na povrchu8 vibračních režimůvestavěný akumulátorpraktický úchytový kroužekcelková délka (včetně základny): 22,8 cmzasunovací délka (po základnu): 14 cmnejmenší průměr: 0,8 cmprůměry kuliček: 1,6, 2,3, 2,9, 3,5 cmmax. průměr: 5,1 cmhmotnost: 145 gbarva: fialovámateriál: ABS, silikon (v souladu s EU nařízením, bez ftalátů)Tip na čištění: Po použití důkladně omyj vlažnou vodou a jemným mýdlem, opláchni a nech uschnout. Doporučujeme: Použij dezinfekční čistící sprej (8718627520062) - lze objednat zvlášť.
Parametry
| pro koho | pro ženy,pro muže |
|---|---|
| stimulace | anál |
| typ | anální,luxusní |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| materiál | silikon |
| barva | fialová |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 20 a více cmcm |
| celková délka | 23cm |
| použitelná délka | 14cm |
| průměr - rozpětí | 2 - 3,9 cmcm |
| průměr | 3.4cm |