Lelo SONA 2
Pokud se někdy přistihnete, že sníte o větším, odvážnějším a oooh-nějakém orgasmu – vítejte! Stimulátor klitorisu SONA™ 2 využívá technologii SenSonic™ ke stimulaci klitorisu více než kdy předtím s... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 1 726 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 2 099 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 2 150 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 2 389 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Pokud se někdy přistihnete, že sníte o větším, odvážnějším a oooh-nějakém orgasmu – vítejte! Stimulátor klitorisu SONA™ 2 využívá technologii SenSonic™ ke stimulaci klitorisu více než kdy předtím s ještě větším potěšením. Užijte si zcela nový pocit pro zcela nový způsob orgasmu, vše na dlani.
SONA 2 nyní vytváří ještě jemnější zvukové vlny a pulsy, aby stimuloval celý klitoris – i ty části, které nevidíte – namísto běžných vibrací. Objevte zcela nový orgasmický pocit s prodlouženým vyvrcholením po postupném narůstání díky SONA 2' hlubšímu a většímu otevření. Jeho hladký, voděodolný design je vyroben z jednoho kusu super měkkého prémiového silikonu, díky čemuž je SONA 2 neuvěřitelně měkká v ruce a snadno se udržuje. A protože se nedotýká přímo klitorisu, je fantastický pro vytvoření vícenásobných orgasmů bez jakéhokoli nepohodlí.
Luxusní masážní strojek Lelo Sona 2
Dokonale stimuluje klitoris včetně vnitřní části ukryté v těle.
Orgasmus je díky této pomůcce velice intenzivní. Sonické impulsy mají větší dosah a dráždí i vnitřní části klitorisu. Vyvrcholení je dosaženo v této formě stimulace až u 99% žen během několika sekund.
- Materiál pomůcky je velice jemný a hladký silikon
- Pomůcka je voděodolná.
- 8 vibračních režimů
- Dobíjecí USB kabel součástí balení
Pokud se někdy přistihnete, že sníte o větším, odvážnějším a oooh-nějakém orgasmu – vítejte! Stimulátor klitorisu SONA™ 2 využívá technologii SenSonic™ ke stimulaci klitorisu více než kdy předtím s ještě větším potěšením. Užijte si zcela nový pocit pro zcela nový způsob orgasmu, vše na dlani.
SONA 2 nyní vytváří ještě jemnější zvukové vlny a pulsy, aby stimuloval celý klitoris – i ty části, které nevidíte – namísto běžných vibrací. Objevte zcela nový orgasmický pocit s prodlouženým vyvrcholením po postupném narůstání díky SONA 2' hlubšímu a většímu otevření. Jeho hladký, voděodolný design je vyroben z jednoho kusu super měkkého prémiového silikonu, díky čemuž je SONA 2 neuvěřitelně měkká v ruce a snadno se udržuje. A protože se nedotýká přímo klitorisu, je fantastický pro vytvoření vícenásobných orgasmů bez jakéhokoli nepohodlí.
Luxusní masážní strojek Lelo Sona 2
Dokonale stimuluje klitoris včetně vnitřní části ukryté v těle.
Orgasmus je díky této pomůcce velice intenzivní. Sonické impulsy mají větší dosah a dráždí i vnitřní části klitorisu. Vyvrcholení je dosaženo v této formě stimulace až u 99% žen během několika sekund.
- Materiál pomůcky je velice jemný a hladký silikon
- Pomůcka je voděodolná.
- 8 vibračních režimů
- Dobíjecí USB kabel součástí balení
Parametry
| Délka | 11.2 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 2.3 cm |
| Vibrace | ne |
| Pulzace | ano |
| Vodotěsnost | ne |
| Barva | Černá |
| Materiál | ABS/Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Nabíječka |
| Erotogenní zóna | Klitoriální |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy |
| zkušenost | pro náročné |
| stimulace | klitoris |
| typ | luxusní,sonické,stimulátor klitorisu |
| velikost | standard |
| ovládání | manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| povrch | hladký |
| Požadované vlastnosti | extra tiché,sonické |
| materiál | silikon |
| barva | černá |
| voděodolnost | vodotěsné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9 cmcm |
| celková délka | 11.5cm |
| použitelná délka | 11.5cm |
| průměr - rozpětí | méně než 2 cmcm |
| průměr | 1.1cm |