Latexové kalhotky s dildem - M
Odvážné latexové kalhotky s pevným překvapením!Tyto zářivě červené, vysoce střižené latexové kalhotky mají pevně zabudované externí dildo, které okamžitě přitáhne pozornost. Tvar realistického penisu... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| sexicekshop.cz Nejlevnější | Skladem | 1 199 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Odvážné latexové kalhotky s pevným překvapením!
Tyto zářivě červené, vysoce střižené latexové kalhotky mají pevně zabudované externí dildo, které okamžitě přitáhne pozornost. Tvar realistického penisu s výrazným žaludem a žilkováním působí provokativně a lákavě. Dildo je příjemně pevné, ale přitom dostatečně ohebné, aby si zachovalo pohodlí při hře.
Kombinace hladkého, lesklého latexu a tvrdého doplňku dává tomuto kousku nezaměnitelný fetish vzhled, který potěší oko i tělo.
-
zářivě červené latexové kalhotky s vysokým pasem
-
integrované externí dildo s realistickým tvarem
-
výrazný žalud a žilkování pro autentický vzhled
-
pevný, ale pružný materiál pro příjemný pocit
-
délka dilda: 15 cm, průměr: 4 cm
-
latex tloušťky 0,4 mm
-
vyrobeno z přírodního latexu (může vyvolat alergie)
-
pro maximální lesk použijte speciální latexový shiner
-
latex vyžaduje speciální péči
Tyto zářivě červené, vysoce střižené latexové kalhotky mají v sobě zabudované externí dildo, které okamžitě přitáhne pozornost. Tvar realistického penisu s výrazným žaludem a žilkováním působí provokativně a lákavě. Dildo je příjemně pevné, ale přitom dostatečně ohebné, aby si zachovalo pohodlí při hře.
Kombinace hladkého, lesklého latexu a tvrdého doplňku dává tomuto kousku nezaměnitelný fetish vzhled, který potěší oko i tělo.
-
zářivě červené latexové kalhotky s vysokým pasem
-
integrované externí dildo s realistickým tvarem
-
výrazný žalud a žilkování pro autentický vzhled
-
pevný, ale pružný materiál pro příjemný pocit
-
délka dilda: 15 cm, průměr: 4 cm
-
latex tloušťky 0,4 mm
-
vyrobeno z přírodního latexu (může vyvolat alergie)
-
pro maximální lesk použijte speciální latexový shiner
-
latex vyžaduje speciální péči
Parametry
| Varianta | M |
|---|---|
| Délka | 15 cm |
| Voděodolnost | ano |
| Průměr | 4 cm |
| Vibrace | ne |
| Váha | 215 g |
| Pulzace | ne |
| Barva | Červená |
| Materiál | Latex |
| Erotogenní zóna | Anální, Vaginální, Pro páry, BDSM |
| Distribuce | CZ |
| Velikost | M |
Doplňkové informace
| Kategorie | Dámské připínací penisy |
|---|---|
| Výrobce: LATE X | LATE X — Dámské připínací penisy |
| Barva: Červená | Červená — Dámské připínací penisy |
| Délka: 15 cm | 15 cm — Dámské připínací penisy |
| Distribuce: CZ | CZ — Dámské připínací penisy |
| Erotogenní zóna: Anální, Vaginální, Pro páry, BDSM | Anální, Vaginální, Pro páry, BDSM — Dámské připínací penisy |
| Materiál: Latex | Latex — Dámské připínací penisy |
| Průměr: 4 cm | 4 cm — Dámské připínací penisy |
| Pulzace: ne | ne — Dámské připínací penisy |
| Váha: 215 g | 215 g — Dámské připínací penisy |
| Varianta: M | M — Dámské připínací penisy |
| Velikost: M | M — Dámské připínací penisy |
| Vibrace: ne | ne — Dámské připínací penisy |
| Voděodolnost: ano | ano — Dámské připínací penisy |