Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug With Remote
Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug With Remote Zažijte vesmírnou extázi s Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug. Tento luxusní anální kolík je navržen pro ty, kdo hledají kombinaci elegance,... Číst dále
Kde koupit nejlevněji
| Obchod | Dostupnost | Cena | |
|---|---|---|---|
| flagranti.cz Nejlevnější | Skladem | 956 Kč | Do obchodu |
| sexicekshop.cz | Skladem | 1 015 Kč | Do obchodu |
| desirel.cz | Skladem | 1 075 Kč | Do obchodu |
| lovesexshop.cz | Skladem | 1 162 Kč | Do obchodu |
Popis produktu
Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug With Remote
Zažijte vesmírnou extázi s Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug. Tento luxusní anální kolík je navržen pro ty, kdo hledají kombinaci elegance, pohodlí a ohromující stimulace. S jeho futuristickým designem a výkonnými vibracemi se každá chvíle stane nezapomenutelnou. Je vybaven pěti korálky různých velikostí a umožní vám postupně přejít až k největšímu z nich.
Proč si vybrat Galaxy Force Vibrating Butt Plug With Remote od Hueman:
- 10 vibračních režimů
- ergonomický tvar
- dálkové ovládání
- vodotěsný
- silikon
- dobíjecí přes USB (kabel součástí)
- lubrikace na vodní bázi
- snadné čištění
Rozměry:
- použitelná délka 13 cm
- průměr max. 3,5 cm
Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug With Remote
Zažijte vesmírnou extázi s Hueman Galaxy Force Vibrating Butt Plug. Tento luxusní anální kolík je navržen pro ty, kdo hledají kombinaci elegance, pohodlí a ohromující stimulace. S jeho futuristickým designem a výkonnými vibracemi se každá chvíle stane nezapomenutelnou. Je vybaven pěti korálky různých velikostí a umožní vám postupně přejít až k největšímu z nich.
Proč si vybrat Galaxy Force Vibrating Butt Plug With Remote od Hueman:
- 10 vibračních režimů
- ergonomický tvar
- dálkové ovládání
- vodotěsný
- silikon
- dobíjecí přes USB (kabel součástí)
- lubrikace na vodní bázi
- snadné čištění
Rozměry:
- použitelná délka 13 cm
- průměr max. 3,5 cm
Parametry
| Délka | 13 cm |
|---|---|
| Voděodolnost | ano |
| Průměr max. | 3.5 cm |
| Vibrace | ano |
| Barva | Modrá |
| Materiál | Silikon |
| Typ baterie | Nabíjecí akumulátor |
| Vlastnost materiálu | Tvrdý na dotek |
| Napájení | Ze sítě |
| Erotogenní zóna | Anální, Pro páry |
| Speciální funkce | Dálkové ovládání |
| Distribuce | CZ |
| pro koho | pro ženy,pro muže |
| zkušenost | pro začátečníky |
| stimulace | anál |
| typ | kolíky,korále, kuličky |
| ovládání | bezdrátové dálkové ovládání,manuální |
| napájení | nabíjecí (USB) |
| materiál | ABS plast,silikon |
| barva | modrá |
| voděodolnost | voděodolné |
| lubrikace | na vodní bázi |
| délka - rozpětí | 10 - 19,9cm |
| celková délka | 15cm |
| použitelná délka | 12.7cm |
| průměr - rozpětí | 3 - 3,9cm |
| Průměr | 3.3cm |